لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۵۲

دنیای رقص، برنامه جدیدی از «جنیفر لوپز»


پوستر برنامه دنیای رقص
پوستر برنامه دنیای رقص

جنیفر لوپز هنرمند نامدار و محبوب آمریکایی بعنوان یکی از داوران مسابقه رقص شبکه تلویزیونی «ان.بی.سی» انتخاب شد، این برنامه «دنیای رقص» نام دارد و با شرکت هنرمندان مستعد و توانایی برگزار می شود که از گوشه و کنار جهان برای حضور در این رقابت گلچین میشوند.

به گفته مسئولین شبکه «ان.بی.سی» در این برنامه تلویزیونی، شاهد هنرنمایی رقصندگانی هستیم که یا بصورت انفرادی رقابت می کنند و یا به شکل گروهی در این برنامه شرکت دارند.

علاقمندان فیلم و کلیپ های تصویری خود را برای تهیه کنندگان برنامه ارسال می کنند و در صورت تأیید ، در آزمون های مختلف و طولانی بعدی شرکت خواهند کرد. در نهایت هنرمندان منتخب برای رقابت در مرحله نهایی در تلویزیون برگزیده می شوند.

جنیفر لوپز علاوه بر خوانندگی، رقصنده ماهری هم هست و توانایی های بسیاری در این عرصه دارد. او همواره در طراحی کنسرت ها و موزیک ویدئوهای خود مشارکت دارد و تمامی رقص نگاری ها و جزئیات برنامه با نظارت مستقیم این هنرمند انجام می شود.

جنیفر لوپز
جنیفر لوپز

انتخاب جنیفر لوپز برای قضاوت در «دنیای رقص» با واکنش های مثبتی از سوی هوادارانش در شبکه های اجتماعی همراه شده و آنها این فرصت را دارند تا بار دیگر هنرمند محبوب خود را در یک برنامه تلویزیونی زنده تماشا کنند. او در گذشته هم تجربیاتی در این رابطه داشته و یکی از داوران برنامه آوازخوانی «آمریکن آیدل» یا استعدادیابی آمریکایی در شبکه تلویزیون فاکس بود.

داوران دیگری هم در این برنامه شرکت دارند که هنوز اسامی آنها اعلام نشده است، گفته می شود شبکه «ان.بی.سی» سرگرم مذاکره یا چهره های مطرح و هنرمندان مشهوری است که حضور آنها در این مجموعه باعث افزایش بیننده های تلویزیونی می شود.

جنیفر لوپز از تهیه کنندگان «دنیای رقص» هم هست و نقش مهمی در شکل گیری نهایی این برنامه تلویزیونی داشته است. زمان این برنامه یک ساعت است و ده قسمت دارد، در پایان هم جایزه ای به ارزش یک میلیون دلار به برنده اهدا می شود.

XS
SM
MD
LG