لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۲

شَکست آمریکا در برابر جمهوری چک


در حالیکه تا جام جهانی آفریقای جنوبی ۱۵ روز مانده واغلب تیمهای حاضر در این رقابتها خود را برای حضوری موفق آماده میکنند، تیم ملی آمریکا در دیداری دوستانه مقابل تیم جمهوری چک، ۴ بر دو تن به شکست داد.

دیروزدر کانتیکت دیداری دوستانه بین دو تیم جمهوری چک و ایالات متحده آمریکا برگزار شد که تیم میهمان این دیدار را با حساب ۴ بر دو به سود خود به پایان برد. ابتدا تیم میزبان خیلی زود و در دقیقه ۱۷ با گل ادو از جمهوری چک پیش افتاد. جمهوری چک هم که از راهیابی به مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی باز مانده، با دو گل پاسخ تک گل آمریکا را داد. سیووک در دقیقه ۴۴ و پولاک در دقیقه ۵۸ دو گل برای چک به ثمر رساندند تا این تیم با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود پیش افتد. تیم ملی آمریکا که خود را برای مسابقات جام جهانی آماده می کند در درقیقه ۶۵ توسط گومز به گلی دیگر دست یافت.

اما این پایان کار نبود و جمهوری چک دو بار دیگر توسط فنین و نسید به دو گل دیگر رسید تا در آخر با نتیجه ۴ بر دو بر میزبانش غلبه کند. این اولین دیدار از سه دیدار دوستانه درنظرگرفته شده برای تیم ملی آمریکا، قبل از مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی است. دیدار دیگر شنبه آینده در برابر تیم ملی ترکیه برگزار خواهد شد و بازی سوم هم در آفریقای جنوبی در برابر استرالیا برگزار خواهد شد.

گفتنی است تیم ملی آمریکا فردا در كاخ سفيد به ديدار پرزيدنت باراك اوباما می رود. گفته میشود در اين جلسه رييس جمهوری سابق ايالات متحده، بيل كلينتون هم حضور خواهد داشت.

XS
SM
MD
LG