لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ ایران ۰۱:۵۴

آمريکا به استقبال کريسمس می رود


آمريکا به استقبال کريسمس می رود

با نزديک شدن ايام کريسمس در آمريکا، شهرها چهره عيد می گيرند. از جمله فروشگاه لوکس و زنجيره ای سکسفيفت اونيو در محله منتهن نيويورک که بنا به سنت هر سال با يک ابتکار جديد و تزئين متفاوت ويترين فروشگاههای خود، به استقبال کريسمس می رود - امسال نيز ابتکاری ديگر دارد. در بورلی هيلز کاليفرنيا نيز با ابتکار تازه ای به استقبال کريسمس و سال نو رفته اند.

در پياده روی مقابل فروشگاه سکسفيفت اونيو، از سال ۱۹۴۹، مردم شهر نيويورک، از کوچک و بزرگ علاقه زيادی به تزئينات، ويترين ها و نمايشهای اين فروشگاه دارند و به ديدن آن می روند. آنها معمولاً مراسم خود را با آواز و سرودهای دسته جمعی مخصوص کريسمس آغاز می کنند.

اين فروشگاه امسال تصميم گرفته تزئينها و نمايشهايش را با مضمون اصلی حبابهای رنگی بطور زنده به نمايش بگذارد و دانشجويان رشته تئاتر و باله دانشگاه ژاکلين کندی اوناسيس در مقابل آن به اجرای رقص می پردازند. همه مدلها، لباسهای طراحان معروف جهان را بر تن دارند. نمايش نور و حباب تا روز کريسمس ادامه خواهد داشت.

اما در بورلی هيلز، دنيای ستارگان آمريکا در ايالت کاليفرنيا، جسيکا آلبا، هنرپيشه جوان سينما و تلويزيون آمريکا، و جنيفر هادسون، خواننده جوانی که به تازگی قدم به دنيای هنر گذاشته، کار مشترکی را ارائه کرده اند که آميزه ای است از نور و رشته های کريستالی معروف سواروفسکی که در خيابان شيک پوشان، رودئو درايو شهر، کار گذاشته شده است. آلبا با روشن کردن دستگاه، آن را رسماً به کار می اندازد، و قرار است پيامهای تبريک مردم سراسر جهان تا پايان ايام تعطيلات مرتب بر روی آن ظاهر شود.

XS
SM
MD
LG