لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۴۶

آمريکا به استقبال کريسمس می رود


آمريکا به استقبال کريسمس می رود
آمريکا به استقبال کريسمس می رود

با نزديک شدن ايام کريسمس در آمريکا، شهرها چهره عيد می گيرند. از جمله فروشگاه لوکس و زنجيره ای سکسفيفت اونيو در محله منتهن نيويورک که بنا به سنت هر سال با يک ابتکار جديد و تزئين متفاوت ويترين فروشگاههای خود، به استقبال کريسمس می رود - امسال نيز ابتکاری ديگر دارد. در بورلی هيلز کاليفرنيا نيز با ابتکار تازه ای به استقبال کريسمس و سال نو رفته اند.

در پياده روی مقابل فروشگاه سکسفيفت اونيو، از سال ۱۹۴۹، مردم شهر نيويورک، از کوچک و بزرگ علاقه زيادی به تزئينات، ويترين ها و نمايشهای اين فروشگاه دارند و به ديدن آن می روند. آنها معمولاً مراسم خود را با آواز و سرودهای دسته جمعی مخصوص کريسمس آغاز می کنند.

اين فروشگاه امسال تصميم گرفته تزئينها و نمايشهايش را با مضمون اصلی حبابهای رنگی بطور زنده به نمايش بگذارد و دانشجويان رشته تئاتر و باله دانشگاه ژاکلين کندی اوناسيس در مقابل آن به اجرای رقص می پردازند. همه مدلها، لباسهای طراحان معروف جهان را بر تن دارند. نمايش نور و حباب تا روز کريسمس ادامه خواهد داشت.

اما در بورلی هيلز، دنيای ستارگان آمريکا در ايالت کاليفرنيا، جسيکا آلبا، هنرپيشه جوان سينما و تلويزيون آمريکا، و جنيفر هادسون، خواننده جوانی که به تازگی قدم به دنيای هنر گذاشته، کار مشترکی را ارائه کرده اند که آميزه ای است از نور و رشته های کريستالی معروف سواروفسکی که در خيابان شيک پوشان، رودئو درايو شهر، کار گذاشته شده است. آلبا با روشن کردن دستگاه، آن را رسماً به کار می اندازد، و قرار است پيامهای تبريک مردم سراسر جهان تا پايان ايام تعطيلات مرتب بر روی آن ظاهر شود.

XS
SM
MD
LG