لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۵۴

چرا کارمندان و کارگران آمریکایی مضطرب و آماده ترک کار هستند


بخش انگلیسی صدای آمریکا - شصت و سه درصد کارگران آمریکایی اضطراب دارند و آماده ترک کار هستند. آنها ارتباطات ضعیف را علت اصلی خشم و ناامیدی شان می‌دانند. این نتایج پژوهشی است که به سفارش شرکت دینامیک سیگنال، مستقر در کالیفرنیا، انجام گرفته است. این شرکت پلتفورم های ارتباطی و تعاملی خاص کارکنان را به شرکت‌ها می‌فروشد.

هشتاد درصد کارمندان آمریکایی به دلیل ارتباطات غیرموثر شرکت‌شان اضطراب دارند. این آمار ۳۰ درصد از سال قبل بالاتر است.

این پژوهش به صورت آنلاین و با شرکت ۱۰۰۱ پرسش شونده در فاصله ۳۱ ژانویه تا ۱۲ فوریه انجام گرفته است.

از جمله خشمگین‌ترین و ناامیدترین کارگران، ۸۰ میلیون کارگر ساعتی هستند که به ندرت به ایمیل کاری دسترسی دارند. این کارگران بدون میز، شامل افراد شاغل در فروشگاه های زنجیره ای، هتل ها، رستوران ها، مشروب فروشی ها، تولیدی ها، انبارها، بیمارستان ها، و رانندگان تحویل دهنده بسته های پستی هستند.

این پژوهش نشان می دهد که کارگران بدون میز هر هفته کاری دو ساعت را به دنبال یافتن اطلاعات لازم برای انجام وظایف روزانه شان می گذرانند.

دیگر پژوهش ها هم از نارضایی فزاینده از ارتباطات داخلی در محل کار حکایت دارد. بنا بر یک نظرسنجی انجام گرفته توسط موسسه «گالوپ»، تنها ۱۳ درصد کارکنان ارتباطات شرکت را موثر می دانند.

پیشتر شاید استفاده از پوستر در سالن کارخانه یا انتشار اطلاعیه و نشریات برای تسهیل ارتباطات با کارکنان موثر بود، اما امروز که ۷۷ درصد آمریکایی ها تلفن هوشمند دارند، شرایط فرق کرده است. شرکت هایی مانند «فردینز» و «هاروارد بیزنس ریویو» استفاده از اپلیکیشن های تلفن های همراه را تشویق می کنند.

این امر به کارگران و کارمندان امکان می دهد اطلاعات درباره برنامه کاری، حقوق دریافتی، اطلاعیه های شرکت و مزایا را به طور مستقیم بر روی تلفن های همراهشان دریافت کنند. در این صورت افرادی که ایمیل کاری ندارند با مشکلی روبرو نمی شوند.

بنا بر نظرسنجی سال ۲۰۱۷ «گالوپ»، شرکت هایی که تعامل بالاتر کاری دارند، نیروی کار بیشتری را حفظ کرده و سودآوری بالاتری دارند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG