لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۴۹

«جنیفر آنیستون» در نقش نخستین رئیس جمهوری زن و همجنسگرای آمریکا بازی می کند


«جنیفر آنیستون» هنرمند مشهور آمریکایی به پروژه جدید شبکه اینترنتی «نتفلیکس» پیوست و در این سریال سیاسی-کمدی نقش نخستین رئیس جمهوری همجنسگرای آمریکا را بازی خواهد کرد.

این شبکه اینترنتی با انتشار بیانیه ای رسمی خبر را تأیید کرد، این اولین همکاری نتفلیکس با جنیفر آنیستون ۴۹ ساله است.

این سریال کمدی «بانوان نخست» نام دارد و توسط جنیفر آنیستون، «تیگ نوتارو»، «استفنی الین»، «ویل فرل» و «ادم مک کی» برای نتفلیکس تهیه می شود.

بانوان نخست داستان خیالی «بورلی نیکولسون» نخستین رئیس جمهوری همجنسگرای زن آمریکا در کاخ سفید را به تصویر می کشد که همراه با همسرش «کیسی» درگیر ماجراهای مختلفی می شوند، نقش کیسی را «تیگ نوتارو» بازی می کند.

به گفته تهیه کنندگان سریال، آنها با رویکردی طنزآمیز به بررسی رویدادهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور می پردازند و با مقام ریاست جمهوری آمریکا شوخی می کنند.

نتفیلکس در بیانیه ای خود یادآور می شود «پشت هر زن موفقی، زن دیگری است».

هنوز جزئیات بیشتری درباره این سریال منتشر نشده ولی گفته می شود بازیگران مشهوری در این مجموعه حضور دارند.

جنیفر آنیستون چندی پیش قرادادی با «اپل» امضا کرد تا یک سریال تلویزیونی نیز برای این شرکت تولید کند که از طریق سامانه، تبلت و تلفن های همراه پخش خواهد شد.

او که با بازی در سریال تلویزیونی «دوستان» به شهرت رسید، امسال برنامه شلوغی دارد و در چند پروژه سینمایی نیز شرکت دارد.

در ماههای اخیر نتفلیکس سرمایه گذاری هنگفتی در این زمینه داشته و برنامه، سریال و فیلمهای زیادی تولید کرده که بصورت اختصاصی از طریق این شبکه اینترنتی پخش خواهد شد.

هر چند که تعداد بیننده های جهانی نتفلیکس افزایش چشمگیری داشته ولی این شبکه در آمریکا با رقبای بزرگی مواجه است و در برخی از زمینه ها به ویژه آثاری با محتوای سیاسی کم و کاستی هایی دارد.

این شبکه امیدوار است با ساخت سریال هایی چون بانوان نخست، سهم بیشتری از ماجراهای سیاسی شهر واشنگتن داشته و طیف متفاوتی از تماشاگران آمریکایی را جذب کند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG