لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۱۳

«الک بالدوین» از شوخی با «دونالد ترامپ» خسته شده ام


«الک بالدوین» بازیگر و کمدین مشهور آمریکایی اعلام کرد، از شوخی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده خسته شده و بزودی تقلید از او را در برنامه تلویزیونی «شنبه شب، زنده» متوقف خواهد کرد.

یو اس ای تودی گزارش داده که الک بالدوین در گفتگو با اکسترا تی وی، با اشاره به موفقیت حیرت انگیز این تجربه تلویزیونی، دونالد ترامپ را بهترین سوژه برای طنز سیاسی معرفی کرد.

الک بالدوین با اشاره به وضعیت ناآرام کشور و نگرانی بسیاری از شهروندان از سیاست های دولت جدید گفت، قصد ندارد هر هفته با تقلید از حرکات دونالد ترامپ و یادآوری سخنان کلیشه ای وی در یک برنامه طنز، شب تعطیل بیننده های تلویزیونی را خراب کند.

او در عین حال باور دارد استفاده بیش از حد از یک شخصیت کمدی در برنامه های تلویزیونی، باعث کاسته شدن محبوبیت آن شده و به مرور جذابیتش را برای مخاطب از دست می دهد.

الک بالدوین که در ماههای اخیر به دلیل ایفای نقش دونالد ترامپ در برنامه «شنبه شب، زنده» به شهرت زیادی رسیده، یکی از گزینه های حضور در ضیافت انجمن خبرنگاران کاخ سفید است.

چندی پیش دونالد ترامپ اعلام کرد در این میهمانی سالانه شرکت نخواهد کرد، گفته می شود انجمن خبرنگاران کاخ سفید قصد دارد با دعوت از الک بالدوین، جای خالی رئیس جمهوری آمریکا را پرکند، به این معنا که دونالد ترامپ غیر واقعی برای حاضرین سخنرانی کند.

الک بالدوین با اشاره به علاقه خود برای شرکت در این ضیافت سالانه که محور اصلی آن طنز و شوخی است گفت، هنوز پیشنهاد رسمی به وی ارائه نشده و به احتمال زیاد اعضای انجمن خبرنگاران کاخ سفید هنوز تصمیم مشخصی در این رابطه نگرفته اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در ماههای اخیر بارها از طریق توئیتر از الک بالدین انتقاد کرده، به گفته او «شنبه شب، زنده» برنامه ای بی مزه، لوس و غیر قابل تحمل است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG