لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۰۶

مرگ ستاره جوان برنامه «استعداد آمریکایی» در سانحه رانندگی


پخش برنامه این هفته «استعداد آمریکایی»، یکی از پربیننده ترین قسمت های این رقابت تلویزیونی بود و بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت. در این بین مرگ یکی از شرکت کنندگان این برنامه بسیاری از کاربران را متأثر کرد.

در این برنامه که از طریق شبکه تلویزیونی «ان بی سی» پخش می شود، شرکت کنندگان با ارائه توانایی های خود در زمینه های مختلف، باید نظر مساعد داوران را جلب کرده و با کسب آرای بینندگان تلویزیونی راهی مراحل بعدی شوند.

جوان پزشکی به نام «برندن راجرز» یکی از شرکت کنندگان فصل جدید این رقابت بود و با صدای دلنشین خود به یکی از ستاره های این برنامه تبدیل شد. او ماه گذشته و پس از درخشش در مرحله مقدماتی و جلب رضایت داوران برای حضور در آزمون اصلی، در جریان یک سانحه رانندگی درگذشت.

تهیه کنندگان «استعداد آمریکایی» در برنامه این هفته که به پخش مراحل مقدماتی و از پیش ضبط شده اختصاص داشت، هنرنمایی برندن راجرز را به نمایش گذاشتند و یاد و خاطره او را گرامی داشتند.

مرگ غم انگیز این جوان سیاهپوست و داستان زندگی پرفراز و نشیب او میلونها بیننده تلویزیونی را تحت تأثیر قرار داد و سوژه بسیاری از نشریات و سایتهای هنری بود.

برندن که در یک خانواده فقیر متولد شده بود، به خاطر بیماری لاعلاج مادرش آرزو داشت پزشک شود و علی رغم شرایط دشوار مالی، با سعی و تلاش بسیار از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شد.

او علاقه زیادی به آوازخوانی داشت و به گفته خودش، پس از متارکه مادر و پدرش به موسیقی پناه برد و از این طریق آلام خود را تسکین می داد.

برندن راجرز با تشویق خانواده و دوستانش تصمیم گرفت در مسابقه استعداد آمریکایی شرکت کند و با ارائه نمایشی خیره کننده، موفق به جلب نظر مساعد داوران سختگیر این برنامه از جمله «سم کول» شد، او یکی از امیدهای اصلی قهرمانی در فصل جدید بود.

هر چند که برندن راجرز نتوانست پخش هنرنمایی خود در تلویزیون را تماشا کند ولی به گفته خودش، موفقیت در آزمون ابتدایی و تشویق و حمایت داوران یکی از بهترین لحظات زندگی و تجربه ای فراموش نشدنی بود.

تهیه کنندگان و داوران برنامه ضمن ستایش تلاش، کوشش و انگیزه، این هنرمند فقید، او را نمونه واقعی از استعداد آمریکایی توصیف کردند، جوانی که ثابت کرد خواستن توانستن است.

«استعداد آمریکایی» یکی از برنامه های محبوب تلویزیونی این کشور است و موقعیت طلایی برای چهره های جوان و جویای نام محسوب می شود که قابلیت های خود در زمینه هایی چون، آوازخوانی، رقص، شعبده بازی، تردستی و شیرین کاری و غیره را در معرض دید همگان قرار دهند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG