لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۲۷

انتشار آنونس جدیدی از سریال «خانه پوشالی» در غیاب کوین اسپیسی


آنونس کوتاهی از فصل جدید سریال تلویزیونی «خانه پوشالی» به مناسبت چهارم ژوئیه، روز استقلال آمریکا منتشر شد؛ این نخستین باری است که در آنونس این مجموعه «کوین اسپیسی» حضور ندارد.

او که شخصیت اصلی بود و نقش «فرانک آندروود» سیاستمدار مکار و حیله گر آمریکایی را بازی می کرد؛ ماه اکتبر گذشته به دلیل آزارهای جنسی و رفتار ناشایست از خانه پوشالی اخراج شد.

شبکه اینترنتی نتفلیکس که پخش کننده این سریال پربیننده است قصد داشت تولید فصل پایانی را به دلیل حواشی موجود لغو کند ولی در نهایت تصمیم گرفت فصل ششم را بدون حضور کوین اسپیسی سفارش دهد.

به این ترتیب «رابین رایت» که نقش همسر او یعنی بانوی نخست آمریکا را بازی می کند به شخصیت اصلی تبدیل شد و ماجراهای فصل آخر بر «کلر آندروود» تمرکز یافت.

او که در فصل پنجم با دسیسه های همسرش به مقام ریاست جمهوری رسید؛ در آنونس جدید، روز استقلال آمریکا را نه به مردم کشور بلکه به خودش تبریک می گوید.

در این کلیپ کوتاه که از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، هشتگ «حالا نوبت من است» به چشم می خورد که اشاره ای است به آغاز دوران ریاست جمهوری کلر آندروود بعنوان نخستین زن آمریکایی که به به این مقام می رسد.

هنوز مشخص نیست شخصیت کوین اسپیسی چگونه از داستان حذف می شود ولی تهیه کنندگان به طرفداران این مجموعه اطمینان داده اند که فصل جدید نیز جذاب است و شاهد ماجراهای غیرمنتظره و هیجان انگیزی خواهند بود.

فصل ششم خانه پوشالی پاییز امسال از شبکه اینترنتی نتفلیکس پخش می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG