لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۵۷

بازیگر سریال «بی شرم» با خالق «آقای ربات» ازدواج کرد


 امی رسوم بازیگر سریال کمدی «بی شرم» و سم اسماعیل هم از چهره های خلاق تلویزیون آمریکا است، که ساخت مجموعه تلویزیونی آقای ربات را در کارنامه دارد.
امی رسوم بازیگر سریال کمدی «بی شرم» و سم اسماعیل هم از چهره های خلاق تلویزیون آمریکا است، که ساخت مجموعه تلویزیونی آقای ربات را در کارنامه دارد.

«امی رسوم» بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی در مراسمی ساده و بی حاشیه با «سم اسماعیل» نویسنده، کارگردان و تهیه کننده مصری تبار ازدواج کرد. امی رسوم بازیگر سریال کمدی «بی شرم» بود و آقای اسماعیل هم که از چهره های خلاق و نوآور سینما و تلویزیون آمریکا است، ساخت مجموعه تلویزیونی آقای ربات را در کارنامه دارد.

به گفته نشریات و سایت های هنری،در این مراسم که یکشنبه در یکی از کنیسه های مشهور نیویورک برگزار شد، تعدادی از اعضای خانواده، اقوام، دوستان و آشنایان این زوج هنری شرکت داشتند.

آنها دو سال پیش و در جریان تولید فیلم «کامت» با یکدیگر آشنا شدند، «امی رسوم» بازیگر نقش اول بود و «سم اسماعیل» فیلم را کارگردانی می کرد.

این دوستی پس از مدتی به رابطه ای عاشقانه رسید و در نهایت به ازدواج منجر شد.

امی روسوم ۳۰ ساله فعالیت های حرفه ای خود را از نوجوانی شروع کرد ولی با سریال کمدی «بی شرم» به شهرت رسید، مجموعه ای در شبکه «شو تایم» که تاکنون هفت فصل از آن تولید شده است.

او سال گذشته با اعتراض به تهیه کنندگان این سریال خبرساز شد، امی روسوم معتقد بود دستمزد بازیگر نقش اول زن نباید از حقوق بازیگر نقش اول مرد کمتر باشد، درخواستی که سرانجام از سوی تهیه کنندگان پذیرفته شد.

سم اسماعیل ۳۹ ساله که در ایالت نیوجرسی متولده شده، از چهره های خلاق و نوآور سینما و تلویزیون آمریکا است ، از مهمترین آثار او می توان به مجموعه تلویزیونی آقای ربات اشاره کرد.

این سریال یک درام روانشناسی و حادثه ای است که از شبکه «یو اس ای نتورک» پخش می شود و بیش از دو میلیون بیننده تلویزیونی در آمریکا دارد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG