لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ایران ۰۹:۱۴

دفاع «قاضی جودی» برای درخواست دستمزد ۴۷ میلیون دلاری


قاضی جودی سالهاست دادگاه هایی برای برنامه تلویزیونی دارد.

«جودی شیندلین» مجری برنامه تلویزیونی «قاضی جودی» در جریان تازه‌ترین مصاحبه خود، از دریافت دستمزدی نجومی از شبکه « سی بی اس» دفاع کرد.

ا‌و که در هفته‌های اخیر درگیر شکایتی حقوقی با یکی‌ از تهیه کنندگان شده گفت، به عنوان تنها فردی که قادر به اجرای این برنامه است، باید دستمزد قابل قبولی داشته باشد.

برنامه «قاضی جودی» یکی از برنامه های جذاب تلویزیون « سی بی اس» است. این قاضی با پذیرش پرونده دعواهای روز مره زوج ها، همسایه ها و دوستان سابق، با شیوه ای جذاب، در نهایت درباره شکایت شان رای می دهد، برنامه ای که طرفداران زیادی دارد.

بر اساس اسنادی که در دادگاه ارائه شده، جودی شیندلین برای اجرای قاضی جودی ۴۷ میلیون دلار از شبکه « سی بی اس» دریافت می‌کند.

یکی‌ از تهیه کنندگان قدیمی‌ این برنامه ادعا کرده با توجه به دستمزد بالای جودی شیندلین، ا‌و باید پول بیشتری به آنها بپردازد، تقاضایی که با مخالفت این مجری مشهور مواجه شده است.

به عقیده بسیاری از کارشناسان با توجه به بیننده های میلیونی این برنامه واقع گرایانه، شبکه « سی بی اس» مجبور به پذیرش درخواست جودی شیندلین است و به همین دلیل این مبلغ هنگفت را به ا‌و می پردازد.

این قاضی بازنشسته نیویورکی با توجه به مفاد قرارداد اولیه، می تواند این برنامه را شخصأ تولید کرده و به شبکه تلویزیونی دیگری بفروشد که این سناریو به هیچ عنوان خوشایند سی بی اس نیست.

قاضی جودی از نخستین برنامه های حقوق و سرگرم کننده حقوقی در آمریکا است که تولیدش از سپتامبر ۱۹۹۶ آغاز شد و تاکنون نزدیک به شش هزار قسمت از آن پخش شده است.

در این برنامه قاضی جودی مانند یک دادگاه واقعی، به شکایات مراجعین رسیدگی کرده و بر اساس مشاهدات و شنیده های خود، حکم صادر می کند.

مراجعین و شکایات وارده واقعی است، آنها پیش از ضبط برنامه فرم های ویژه ای را پر کرده و حکمیت قاضی جودی را می پذیرند، در حقیقت این قاضی تلویزیونی نقش میانجی را بازی کرده و اختلافات طرفین را در دادگاهی غیر رسمی حل و فصل می کند.

شخصیت، کاریزما و اجرای پرانرژی جودی شیندلین از دلایل اصلی موفقیت این برنامه تلویزیونی است، خصوصیاتی که مجریان برنامه های حقوقی فاقدش هستند و به همین دلیل سایر شبکه ها توفیقی در تولید برنامه های مشابه نداشتند.

جودی شیندلین ۷۴ ساله با استفاده از سالها تجربیات ارزنده خود در دادگاههای نیویورک با رویکردی جدی ولی سرگرم کننده برنامه را اداره می کند و از مجبوب ترین ستاره های تلویزیونی در آمریکا است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG