لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۵۱

«امیلیا کلارک» بازیگر بریتانیایی از مجموعه «بازی تاج و تخت» کنار رفت


خانم کلارک سی ساله است.
خانم کلارک سی ساله است.

«امیلیا کلارک» بازیگر جوان بریتانیایی و از ستاره های محبوب سریال «بازی تاج و تخت» در تازه ترین مصاحبه خود گفت، پس از پایان فصل هشتم از این مجموعه تلویزیونی خداحافظی می کند.

او که بازیگر نقش «دنریس تارگرین» ملکه یکی از هفت اقلیم افسانه ای است، از شخصیت های اصلی سریال محسوب می شود و برای تصاحب تاج و تخت تلاش می کند.

پخش فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی از اواسط ماه ژوئیه آغاز می شود و شبکه کابلی «اچ بی او» کارزار گسترده ای را برای تبلیغ سریال آغاز کرده است.

امیلیا کلارک در جریان یکی از این برنامه ها، فصل هفتم را هیجان انگیز، تماشایی و غیر قابل پیش بینی توصیف کرد، به گفته او سرنوشت بسیاری از شخصیت ها در فصل جدید مشخص خواهد شد.

این بازیگر گفت، پس از پیان فیلمبرداری فصل هشتم و اتمام قراردادش، در هر صورتی‌ «بازی تاج و تخت» را ترک می کند و به حضور خود در این مجموعه پایان می دهد.

هرچند که شبکه «اچ بی او» بصورت رسمی اعلام کرده، فصل هشتم، آخرین فصل «بازی تاج و تخت» است، ولی برخی باور دارند با توجه به محبوبیت حیرت انگیز این مجموعه تلویزیونی، تولیدش به طریقی ادامه خواهد یافت.

امیلیا کلارک با اشاره به این شایعات گفت، قطعأ تهیه کنندگان، طرح هایی برای ادامه این سریال در زمان گذشته، آینده یا حتی تکمیل شخصیت های کنونی دارند ولی او بخشی از این برنامه ها نیست و قصد دارد مسیر متفاوتی را تجربه کند.

امیلیا کلارک ۳۰ ساله که در لندن متولد شده، با بازی در این مجموعه تلویزیونی به شهرت رسید و در حال حاضر یکی از ستاره های جوان سینمای بریتانیا محسوب می شود.

او در ماههای آینده برنامه شلوغی دارد و همزمان در چند فیلم سینمایی از جمله «هانس سولو» از مجموعه جنگ ستارگان بازی خواهد کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG