لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۳۹

درخشش خواننده نوجوان در رقابت «استعدادیابی آمریکایی» در تلویزیون


اجرای درخشان یک دختر ۱۴ ساله در مرحله نیمه نهایی رقابت تلویزیونی استعدادیابی آمریکایی (به انگلیسی: America’s got Talent) با واکنش های مثبتی از سوی تماشاگران همراه و او به فینال این برنامه پربیننده نزدیک تر شد.

«کورتنی هدوین» (به انگلیسی: Courtney Hadwin) نوجوان ۱۴ ساله که از آغاز فصل جدید به یکی از چهره های شاخص این رقابت تبدیل شده، آهنگ مشهوری از گروه راک کانادایی «استپن ولف» با عنوان «بورن تو بی وایلد» (به انگلیسی: Born To Be Wild) را با تسلط زیادی خواند و توانایی قابل تحسین خود در عرصه موسیقی را به نمایش گذاشت.

پس از اجرای این آهنگ هیجان انگیز و پرانرژی، حاضرین برای دقایقی طولانی به تشویق «کورتنی هدوین» پرداختند و خواستار نظرهای مثبت داوران سختگیر برنامه شدند.

«هویی مندل» و «سایمون کاول» داوران مرد مسابقه، این هنرمند جوان را تشویق کردند و او را خواننده مستعدی خواندند؛ ولی «هایدی کلوم» و «مل بی» داوران زن برنامه اجرای او را نپسندیدند و کورتنی را فاقد اعتماد به نفس لازم توصیف کردند.

نظرات منفی داوران زن بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت و با واکنش های زیادی از سوی هواداران کورتنی هدوین همراه بود که آنها را به کینه ورزی و حسادت زنانه متهم کردند.

نتایج مرحله نیمه نهایی پس از شمارش آرای بیننده های تلویزیونی اعلام می شود و چهره هایی که موفق به کسب آرای بیشتری باشند به مرحله پایانی می رسند.

«کورتنی هدوین» پس از اتمام برنامه با انتشار عکسی در شبکه های اجتماعی از تمامی طرفدارانش خواست تا با آرای خود او را حمایت کرده و به فینال ببرند.

«استعدادیابی آمریکایی» از برنامه های محبوب تلویزیونی در این کشور است و موقعیت طلایی برای چهره های جوان و جویای نام محسوب می شود که قابلیت های خود در زمینه هایی چون، آوازخوانی، رقص، شعبده بازی، تردستی و شیرین کاری و غیره را در معرض دید همگان قرار دهند.

تولید آمریکا استعداد دارد از سال ۲۰۰۶ آغاز شده و این فصل سیزدهم این برنامه تلویزیونی است که از طریق شبکه «ان بی سی» در آمریکا پخش می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG