لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۱۲

سرانجام «جولیا رابرتز» به بازی در تلویزیون رضایت داد


جولیا رابرتز، بازیگر ۴۹ ساله.
جولیا رابرتز، بازیگر ۴۹ ساله.

جولیا رابرتز بازیگر مشهور آمریکایی پس از سال ها فعالیت سینمایی، برای نخستین بار در یک سریال تلویزیونی بازی خواهد کرد.

جولیا رابرتز ۴۹ ساله از ستاره های مشهور هالیوود است و در فیلم های پرفروش بسیاری بازی کرده، با این حال او علاقه چندانی به تلویزیون ندارد و در سال های اخیر پیشنهاد بازی در سریال های مختلفی را نپذیرفت.

البته این هنرمند در چند سریال مشهور مانند «دوستان» یا «نظم و قانون» بعنوان بازیگر میهمان حضور داشت ولی این نخستین نقش اصلی جولیا رابرتز در یک سریال تلویزیونی است.

جولیا رابرتز
جولیا رابرتز

این سریال «امروز متفاوت خواهد بود» نام دارد و اقتباسی است از کتابی به همین عنوان اثری از ماریا سمپل نویسنده آمریکایی که در ماه سپتامبر گذشته منتشر شد.

این کتاب داستان یک زن معمولی به نام «النور فلود» است که تلاش می کند یک روز فوق العاده و متفاوت داشته باشد ولی درگیر ماجراهای غیرمنتظره ای می شود.

جولیا رابرتز می گوید پس از خواندن این کتاب سخت شیفته شخصیت این زن می شود و تصمیم می گیرد آن را بصورت یک سریال تلویزیونی تولید کند.

جولیا رابرتز
جولیا رابرتز

این مجموعه بصورت یک نیمه سریال ساخته می شود و شرکت فیلمسازی جولیا رابرتز تهیه کننده آن خواهد بود، فیلمنامه را هم نویسنده کتاب یعنی ماریا سمپل می نویسد.

این نویسنده آمریکایی با انتشار بیانیه ای در شبکه های اجتماعی خود ضمن تأیید این خبر، جولیا رابرتز را یکی از بازیگران محبوب خود توصیف کرد، زنی با دستاوردهای ارزنده که در نقش های ماندگاری در سینما به هنرنمایی پرداخته است.

هنوز مشخص نیست این سریال تلویزیونی از طریق کدام شبکه تلویزیونی پخش می شود.

جولیا رابرتز
جولیا رابرتز

جولیا رابتز برای بازی در فیلم «ارین بروکویچ» در سال ۲۰۰۱ برنده جایزه اسکار شد، از سایر فیلمهای مشهوری که او در آن حضور داشته می توان به زن زیبا، عروسی بهترین دوستم، تئوری توطئه و عروس فراری اشاره کرد.

XS
SM
MD
LG