لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۱۹

ادامه تولید سریال تلویزیونی «روزن» بدون حضور بازیگر جنجالی


روزن بار، بازیگر سریال «روزن» که اظهارات نژادپرستانه او موجب توقف تولید سریال شد.
روزن بار، بازیگر سریال «روزن» که اظهارات نژادپرستانه او موجب توقف تولید سریال شد.

شبکه «ای بی سی» از ادامه تولید سریال تلویزیونی «روزن» بدون حضور این بازیگر جنجالی خبر داد؛ ادامه تولید این مجموعه چندی پیش به دلیل اظهارات نژادپرستانه «روزن بار» لغو شده بود.

این برنامه، که پس از ۲۰ سال وقفه به تلویزیون برگشت، ماجراهای روزمره یک خانواده متوسط آمریکایی را به تصویر می کشد و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

«روزن بار» و «جان گودمن» شخصیت‌های اصلی هستند که همراه با اعضای خانواده و دوستان خود درگیر ماجراهای مختلفی می‌شوند.

پس از لغو ادامه تولید سریال، شایعاتی درباره احتمال پخش این مجموعه از شبکه‌های دیگر مطرح شد ولی تعدادی از بازیگران و عوامل تولید هرگونه همکاری با روزن بار را منتفی دانستند.

شبکه تلویزیونی ای بی سی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد تهیه کنندگان، رضایت روزن بار را برای کناره گیری از این مجموعه جلب کرده اند و او در فصل بعدی حضور نخواهد داشت.

این بازیگر آمریکایی کلیه حقوق معنوی و مادی خود را نیز واگذار کرده و به این ترتیب هیچ دخالتی در تولید سریال ندارد.

روزن بار ضمن تأیید خبر گفت که خود را مقصر ماجراهای اخیر می داند و متأسف است ولی ادامه تولید سریال خبر خوشی است چرا که نزدیک به دویست نفر از بازیگران و دست اندرکاران سرکارهای خود باز می گردند.

عنوان جدید سریال «کانرها» خواهد بود و مانند گذشته ماجراهای این خانواده آمریکایی را به تصویر می کشد. هنوز مشخص نیست کاراکتر روزن بار چگونه از این مجموعه حذف می‌شود و نویسندگان چه طرحی برای جایگزینی او در سریال دارند.

بازیگران و عوامل تولید با ابراز شادی از همکاری دوباره با شبکه ای بی سی، ادامه تولید سریال را موقعیت دیگری برای بیان زندگی خانواده های متوسط آمریکایی عنوان کردند؛ هدف اصلی آنها در این پروژه که باعث موفقیتش شده است.

فصل بعدی که از پاییز آینده پخش می‌شود ۱۰ قسمت دارد و تولید آن، در صورت استقبال بیننده‌های تلویزیونی، تمدید می‌شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG