لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۳۹

دیدار بزرگان فناوری آمریکا با دونالد ترامپ در نیویورک


بزرگان عرصه فناوری در آمریکا عصر چهارشنبه در طبقه بیست و پنجم برج ترامپ در نیویورک با دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده، که در طول مبارزات انتخاباتی انتقادهایی علیه آنها مطرح کرد و آنها هم در پاسخ در مقام انتقاد از او برآمدند، دیدار کردند.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، جف بیزو از آمازون، ایلان ماسک از تسلا، تیم کوک از اپل، شرلی سندبرگ از فیسبوک، لری پیج از آلفابت (صاحب گوگل)، ساتیا نادلا از مایکروسافت، و مدیران ارشد برخی شرکت‌های بزرگ دیگر فناوری، از جمله افراد حاضر در این نشست بودند.

دونالد ترامپ در استقبال از این افراد، در حالی که همگی در صندلی‌های خود در اتاق کنفرانس نشسته بودند، گفت که کسانی که اینجا جمع شده اند یک گروه فوق العاده از مردم هستند و من نمی‌توانم دقیقا بگویم چند صد تلفن رد و بدل شد تا از آنها بخواهیم به اینجا بیایند.

رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده در ادامه با بیان این که من برای بهبود فعالیت‌های شما اینجا هستم، گفت «شما الان خوب کار می کنید و من از این بابت خیلی خوشحالم ... اما این روند باید ادامه پیدا کند.»

اندکی بعد، از نمایندگان رسانه‌ها خواسته شد اتاق کنفرانس را ترک کنند و مشخص نیست چه مطالبی در ادامه نشست مطرح شد؛ نشستی که به نوشته نیویورک تایمز، برخی موافق شرکت مدیران ارشد این شرکت‌ها در آن بودند و برخی مخالف آن.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG