لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۰۸

تیلور سوئیفت در کنسرت «شنبه بزرگ» می خواند


تیلور سوئیفت، ۲۷ ساله
تیلور سوئیفت، ۲۷ ساله

تیلور سوئیفت خواننده محبوب آمریکایی با امضای قراردادی اختصاصی با AT&T همکاری خود با این شرکت بزرگ ارتباطی را آغاز کرد.

هنوز اطلاعات زیادی از جزئیات قرارداد، برنامه های آینده و دستمزد تیلور سوئیفت منتشر نشده ولی قرار است او در اولین مرحله این همکاری مشترک، در کنسرت بزرگ این شرکت که به مناسبت «سوپربال» یا مسابقه فینال فوتبال آمریکایی برگزار می شود، هنرنمایی کند.

این کنسرت به «شنبه بزرگ» مشهور است و روز قبل از«سوپربال» در همان ورزشگاه محل مسابقه برگزار می شود. این برنامه هنری- ورزشی برای مشترکین سرویس های ارتباطی «ای.تی.اند تی» و گیرنده های ماهواره ای «دایرکت تی» که از زیر مجموعه های این شرکت است، پخش می شود.

این دوازدهمین سالی است که کنسرت «شنبه بزرگ» برگزار می شود و بدون شک حضور تیلور سوئیفت در این برنامه، باعث افزایش بیننده های تلویزیونی و اینترنتی خواهد شد.

تیلور سوئیفت
تیلور سوئیفت

در سالهای گذشته شاهد هنرنمایی خواننده هایی چون کیتی پری، ریحانه، بیانسه، جاستین تیمبرلیک، جی زی و کانیه وست در این کنسرت سالیانه بودیم.

هفته گذشته لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی «ان.اف.ال» اعلام کرد، لیدی گاکا خواننده کنسرت «سوپربال» خواهد کرد، برنامه ای که بین دو نیمه بازی برگزار می شود و اسپانسر آن شرکت «پپسی» است.

به این ترتیب هنردوستان و طرفداران فوتبال آمریکایی شاهد هنرنمایی دو ستاره بزرگ جهان موسیقی در جریان برگزاری این مسابقه هیجان انگیز خواهند بود.

«سوپربال» پنجاه و یکم، پنجم فوریه ۲۰۱۷ در ورزشگاه «ان.آر.جی» در شهر هیوستون در ایالت تگزاس برگزار می شود.

تیلور سوئیفت از پدیده های موسیقی پاپ است، او در سالهای اخیر دستاوردهای ارزنده ای کسب کرده و موفق به دریافت ده جایزه گرمی شده است.

این خواننده جوان سال کذشته با درآمد یکصد و هفتاد میلیون دلار به فهرست ثروتمندترین چهره های سرشناس مجله فوربز راه یافت، او جوانترین زنی است که تاکنون نامش در این لیست سالیانه منتشر شده است.

XS
SM
MD
LG