لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۳۴

خواننده‌های کنسرت «سوپر بول» اعلام شدند؛ هنرنمایی ستاره‌های هیپ هاپ در لس آنجلس


خواننده‌های کنسرت «سوپر بول»
خواننده‌های کنسرت «سوپر بول»

خواننده‌های کنسرت «سوپر بول» یا مسابقه فینال لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی، ان اف ال، اعلام شدند. این مسابقه سیزدهم فوریه آینده در ورزشگاه «سوفای» در اینگلوود لس آنجلس برگزار می‌شود.

به گزارش آسوشیتدپرس، لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی، کمپانی «پپسی»، و شرکت هنری «راک نیشین»، پنجشنبه شب اسامی خواننده‌های «هفتایم شو» یا کنسرت وقت استراحت بین دو‌ نیمه مسابقه را اعلام کردند.

دکتر دری، اسنوپ داگ، امینم، مری جی بلایج، و کندریک لامار به صورت مشترک در این کنسرت پربیننده هنرنمایی خواهند کرد.

تمامی این خواننده‌ها در سبک‌ هیپ هاپ فعالیت می‌کنند و اجرای مشترک آنها در یک برنامه پانزده دقیقه‌ای، غیرمنتظره و تا حدی نامتعارف است.

این پنج هنرمند در مجموعه صاحب ۴۴ جایزه گرمی هستند که از میان آنها امینم با ۱۵ گرمی پیشتاز است.

امنم
امنم

این نخستین اجرای این هنرمندان در سوپر بول است و نام آنها به فهرست ستاره‌هایی مانند بیانسه، مدونا، کلدپلی، کیتی پری، یو۲، لیدی گاگا، مایکل جکسون، جنیفر لوپز و شکیرا اضافه می‌شود که در دوره‌های گذشته در برنامه حضور داشتند.

مسابقه سوپر بول هر سال در یکی از شهرهای ایالات متحده برگزار می‌شود و معمولا برای اجرای برنامه بین دو نیمه، از هنرمندان زاده آن شهر و ایالت دعوت می‌شود، یا به سبک موسیقی غالب در آن منطقه می‌پردازند.

دکتر دری، اسنوپ داگ، و کندریک لامار متولد کالیفرنیا هستند، و امینم و مری جی بلایج از موفق‌ترین هنرمندان هیپ هاپ محسوب می‌شوند که در لس آنجلس محبوبیت فراوانی دارد.

این‌ نخستین باری است که از سال ۱۹۹۳، مسابقه سوپر بول در لس آنجلس برگزار می‌شود و مقامات محلی برنامه‌های مفصلی برای استفاده از این موقعیت استثنایی دارند.

شرکت هنری راک نیشن به مدیریت جی زی، خواننده آمریکایی و همسر بیانسه، چند سالی است که مسئولیت برگزاری این کنسرت را بر عهده دارد.

سوپر بول، پربیننده‌ترین رویداد تلویزیونی در آمریکا است، و به همین دلیل هنرنمایی در هفتایم شو، دستاورد حرفه‌ای بزرگی برای خوانندگان محسوب می‌شود.

XS
SM
MD
LG