لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۵۴

جواب منفی میشل اوباما به "سیمپسون ها"


سیمپسون ها
سیمپسون ها

در آستانه آغاز بیست و هشتمین فصل سریال کارتونی "سیمپسون ها"، یکی از تهیه کنندگان این مجموعه گفت، میشل اوباما بانوی نخست آمریکا در گذشته دعوت آنها را برای شرکت در یکی از قسمت های این سریال نپذیرفته است.

"جیمز ال. بروکس" در جریان گفتگویی که به مناسبت شروع فصل جدید "سیمپسون ها" داشت، ضمن مرور خاطرات گذشته و اشاره به دستاوردهای ارزنده تولید کنندگان این مجموعه، جواب منفی میشل اوباما را یکی از ناکامی های عمده خود توصیف کرد.

در قسمت پانزدهم از فصل بیست و یکم این مجموعه، شخصیت کارتونی میشل اوباما هم بخشی از داستان بود و در نقش بانوی نخست آمریکا شرکت داشت. تهیه کنندگان علاقمند بودند تا از میشل اوباما برای این نقش استفاده کنند و او یکی از صدا پیشه های این قسمت باشد.

میشل اوباما در سریال سیمپسون ها
میشل اوباما در سریال سیمپسون ها

اما با وجود تلاش های فراوان و تماس های مکرر، میشل اوباما دعوت آنها را نپذیرفت و حاضر به بازی در این مجموعه تلویزیونی نشد.

البته "جیمز ال بروکس" با اشاره به پاسخ محترمانه بانوی نخست آمریکا، او را یکی از طرفداران پر و پا قرص سریال سیمپسون ها توصیف کرد که بسیاری از قسمت های آن را تماشا کرده است.

در نهایت " آنجلا بست" هنرمند مشهور آمریکایی این پیشنهاد را پذیرفت و صداپیشه نقش میشل اوباما بود؛ تجربه ای که با استقبال طرفداران سیمپسون ها مواجه شد.

در سال های اخیر میشل اوباما در چند برنامه تلویزیونی شرکت کرده و به تأیید بسیاری از کارشناسان، یکی از مهمان های سرحال، شاد و پرانرژی این برنامه ها بوده است.

میشل اوباما
میشل اوباما

ویدئوهای بانوی نخست آمریکا در حال رقص و شادی و پایکوبی بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و با واکنش های مثبتی همراه شد، به همین دلیل او از محبویت زیادی در میان نوجوانان و جوانان آمریکایی برخوردار است.

تهیه کنندگان سریال "سیمپسون ها" امیدوارند در آینده نظر مثبت میشل اوباما را جلب کرده و از او برای بازی در یکی از قسمتهای این مجموعه استفاده کنند.

سیمپسون ها یکی از قدیمی ترین سریال های تلویزیونی در آمریکا است که به دلیل نوع ساخت، پردازش داستان و محتوای طنزآمیز، طرفداران بسیاری دارد.

سیمپسون ها
سیمپسون ها

پخش فصل جدید این سریال کارتونی از اواخر ماه جاری در شبکه فاکس در آمریکا و شبکه های تلویزیونی دیگری در سایر کشورهای جهان شروع می شود.

XS
SM
MD
LG