لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۳۱

تیراندازی در یک میکده در کالیفرنیا ۱۳ کشته برجای گذاشت؛ فرد مسلح کشته شد


حادثه تیراندازی در یک میکده در شمال غرب لس‌آنجلس در ساعاتی پایانی روز چهارشنبه رخ داد.
حادثه تیراندازی در یک میکده در شمال غرب لس‌آنجلس در ساعاتی پایانی روز چهارشنبه رخ داد.

حادثه تیراندازی در یک میکده واقع در شهر «تاوزند اوکز» در ایالت کالیفرنیا، تاکنون دست‌کم منجر به کشته و زخمی شدن ۲۳ نفر شده است. پلیس احتمال می‌دهد تلفات این حادثه افزایش یابد.

بر اثر این تیراندازی که نیمه شب چهارشنبه در حوالی ساعت ۲۳:۲۰ دقیقه به وقت محلی در این میکده واقع در شمال غرب لس‌آنجلس به پلیس گزارش شد، تاکنون ۱۳ نفر از جمله یک افسر پلیس -بعد از انتقال به بیمارستان - جان خود را از دست داده‌اند.

پلیس آمریکا گزارش داد که فرد مسلح حداقل اقدام به شلیک ۳۰ گلوله و نارنجک دودزا در محل حادثه کرد. همچنین گزارش‌ها حاکی از کشته شدن فرد مسلح در داخل این میکده است اما جزئیاتی از چگونگی کشته شدن این فرد منتشر نشده است.

این میکده در سایت خود اعلام کرده بود شب چهارشنبه میزبان یک گروه موسیقی است.

مقامات پلیس گزارش دادند که در زمان وقوع تیراندازی بیش از صد نفر در این میکده حضور داشتند. هنوز هویت و انگیزه‌های احتمالی فرد مسلح مشخص نشده است.

نجات یافتگان این حادثه در گفت‌وگو با رسانه‌ها لحظاتی را شرح دادند که فرد مسلح طبقه رقص این میکده را به یک منطقه کشتار تبدیل کرده بود.

تیلر ویتلر، یکی از شاهدان ماجرا گفت که در زمان تیراندازی به همراه دوستانش در حال رقص بوده و وقتی متوجه صدای تیراندازی شد که مردم در حال فرار بودند و فریاد می زدند «بروید پایین مرد مسلح می‌آید.»

ریکا سیگمن نوزده ساله، یکی دیگر از شاهدان حادثه هم گفت در زمان تیراندازی خود را در میان جمعی پنهان کرده است. شاهدان گفتند مردم برای فرار اقدام به شکستن شیشه‌های میکده کرده بودند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG