لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۱۲

ناشران آمریکا از پیروزی دونالد ترامپ استقبال کردند


دونالد ترامپ چندین کتاب منتشر کرده است.
دونالد ترامپ چندین کتاب منتشر کرده است.

پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با واکنش های متفاوتی از سوی نهادها، سازمان ها و گروههای صنفی ایالات متحده همراه شده است.

در حالی که برخی از نویسندگان، شاعران و مدافعان اصل نخست قانون اساسی آمریکا، نگران تحولات و رویدادهای آینده کشور هستند، ناشران آمریکایی از گزینش دونالد ترامپ استقبال کردند.

اتحادیه ناشران آمریکا با انتشار بیانیه ای پنج صفحه ای با تبریک پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری، ابراز امیدواری کرد رابطه سازنده ای با دولت آینده آمریکا داشته باشد.

در این بیانیه مجموعه ای از درخواست ها، مطالبات و نگرانی صنفی اتحادیه ناشران آمریکا مطرح شده، موضوعاتی چون رعایت حقوق معنوی مولف یا کپی رایت، تعرفه های مالیاتی و کارآفرینی که از اهمیت زیادی برای ناشران کشور برخوردار است.

یکی از کتاب های دونالد ترامپ
یکی از کتاب های دونالد ترامپ

یکی از دلایلی که این اتحادیه را به سیاست های دولت آینده امیدوار کرده، کتاب های مختلفی است که دونالد ترامپ در سالهای اخیر منتشر کرده است.

به باور آنها رئیس جمهوری منتخب آمریکا تجربیات ارزنده ای در این زمینه دارد و به دلیل همکاری با شرکتهای بزرگ انتشاراتی، با مشکلات صنفی آنها به خوبی آشناست.

دونالد ترامپ یکی از موفق ترین نویسنده های آمریکایی است و کتاب های گوناگونی در زمینه های اقتصاد، تجارت، موفقیت و کارآفرینی منتشر کرده که خواننده های بسیاری داشته است.

یکی از کتاب های دونالد ترامپ
یکی از کتاب های دونالد ترامپ

اتحادیه ناشران آمریکایی در بیانیه خود با اشاره به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ماه نوامبر، بر نقش مهم کتاب های او در این موفقیت تأکید کرد، اعضای این اتحادیه باور دارند شهروندان آمریکایی از طریق همین کتاب ها با افکار و عقاید و شخصیت نامزد حزب جمهوریخواه آشنا شدند.

اتحادیه ناشران آمریکا امیدوار است دولت آینده، سیاست های تازه ای برای رعایت کپی رایت و حفاظت از حقوق معنوی ناشران آمریکایی در پیش بگیرد و با جدیت بیشتری با متخلفین برخورد کند.

به باور آنها دونالد ترامپ بازرگان موفق و کارآفرینی زیرک است و بعنوان یک برند اقتصادی به خوبی از ارزش و همیت کپی رایت در تجارت جهانی امروز آگاهی دارد.

دونالد ترامپ پس از برگزاری مراسم تحلیف خود در بیستم ژانویه، رسمأ فعالیت های خود را بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا اغاز می کند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG