لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۳:۲۱

«کید راک» خواننده آمریکایی هم وارد سیاست شد


«کید راک» خواننده آمریکایی و از ستاره های جنجالی موسیقی راک، از علاقه خود برای ورود به عرصه سیاست و شرکت در انتخابات مجلس سنای آمریکا خبر داد.

«رابرت جیمز ریچی» مشهور به کید راک چهارشنبه در صفحه توئیتر خود اعلام کرد در انتخابات سال ۲۰۱۸ شرکت می کند و از تمایل خود برای نمایندگی ایالت میشیگان در سنای آمریکا سخن گفت.

او که اخیرأ تارنمایی هم برای همین منظور راه اندازی کرده، از هوادارانش خواست منتظر شنیدن خبرهای داغی در این زمینه باشند.

کید راک از اعضای حزب جمهوریخواه است و از هنرمندانی بود که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از دونالد ترامپ حمایت کرد و در کارزار تبلیغاتی او بسیار فعال بود.

جمهوریخواهان ایالت میشیگان از ایده حضور کید راک در انتخابات سال آینده استقبال کرده اند و به نظر می رسد مقامات ارشد این حزب نیز مخالفتی با شرکت این خواننده مشهور در انتخابات مجلس سنا ندارند.

در حال حاضر «دبی استبنو» از حزب دموکرات یکی از دو نماینده میشیگان در مجلس سنا است، او چهره شناخته شده ای در سیاست آمریکا است و رقیب اصلی کید راک در این حوزه انتخاباتی است.

در صورتی که حضور این خواننده آمریکایی در انتخابات قطعی شود، او رقابت سختی با نماینده حزب دموکرات خواهد شد چرا که در ۱۹ سال گذشته هیچ نامزد جمهوریخواهی در این حوزه انتخاباتی پیروز نشده است.

کید راک ۴۹ ساله در شهر کوچک رومئو در میشیگان متولد شد، او یکی از چهره های خبرساز هنری است و در سالهای اخیر با حواشی بسیاری مواجه شده است.

جدایی او از «پاملا اندرسون» مدل و بازیگر مشهور، تا مدتها یکی از خبرهای داغ نشریات و سایت های هنری بود.

با این حال او از محوبیت زیادی در ایالت میشیگان، به ویژه شهرهای کوچک و روستاها برخوردار است.

هر چند که کید راک بیشتر با موسیقی راک شناخته می شود ولی آثار متنوعی در سبک های هیپ هاپ، رپ، کانتری، متال و حتی پاپ دارد، او بیش از بیست میلیون آلبوم در آمریکا فروخته و پنج جازه گرمی دریافت کرده است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG