لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۰۳

ادل به "سوپر بال" نه گفت


آدل هنگام دریافت جایزه گرمی
آدل هنگام دریافت جایزه گرمی

ادل خواننده مشهور بریتانیایی اعلام کرد در کنسرت "سوپربال" یا برنامه بین دو نیمه مسابقه فینال فوتبال آمریکایی حضور نخواهد داشت و دعوت مسئولان لیگ حرفه ای فوتبال یا "ان.اف.ال" را برای اجرای برنامه در این بازی رد کرده است.

وی روز یکشنبه در جریان کنسرت بزرگی که در شهر لس آنجلس داشت، با اشاره به شایعاتی که در نشریات، رسانه ها و شبکه های اجتماعی درباره هنرنمایی او در این مسابقه مطرح شده گفت، علاقه ای به حضور در این مراسم ندارد و ترجیح می دهد در آن شرکت نکند.

ادل باور دارد این کنسرت کوتاه ۱۵ دقیقه ای، برنامه ای است برای تفریح و سرگرمی تماشاگران تلویزیونی و باید هنرمندانی آن را اجرا کنند که تحرک و انرژی بیشتری روی صحنه دارند.

به گفته آدل موسیقی و سبک ترانه های او با حال و هوای چنین مسابقه ورزشی همخوانی ندارد و حاضر نیست به خاطر دستمزد نجومی یا تماشاگران میلیونی در این برنامه شرکت کند.​

لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی
لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی

این در حالی است که لیگ حرفه ای فوتبال و شرکت "پپسی" که حامی مالی کنسرت سوپر بال امسال است، ساعاتی پیش با انتشار بیانیه مشترکی ضمن تکذیب ادعای ادل، از ارائه چنین پیشنهادی به این خواننده بریتانیایی ابراز بی اطلاعی کردند.

در این بیانیه گفته شده، ادل هم یکی از هنرمندانی است که در فهرست اولیه آنها قرار دارد ولی تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نشده و اظهارات "ادل" را نادرست و غیرواقعی توصیف کردند.

کنسرت "سوپر بال" یا برنامه بین دو نیمه فینال فوتبال آمریکایی، یکی از مهم ترین بخش های این مسابقه ورزشی است که میلیون ها بیننده در آمریکا و کشورهای مختلف جهان دارد.

هر سال برگزارکنندگان این مراسم با دعوت از هنرمندان معروف، برنامه ای هیجان انگیز، باشکوه و خاطره انگیز را به روی صحنه می برند.

کنسرت "سوپربال" یا نیمه مسابقه فینال فوتبال آمریکایی
کنسرت "سوپربال" یا نیمه مسابقه فینال فوتبال آمریکایی

البته اجرای این کنسرت معمولا با جنجال و حواشی گوناگونی هم همراه است. برنامه سال گذشته "بیانسه"، "برونو مارس" و گروه "کلدپلی" در کنسرت "سوپر بال" به دلیل نوع اجرا، پوشش هنرمندان و پیامهای سیاسی آنها با انتقادهای بسیاری مواجه شد.

به همین دلیل گفته می شود لیگ حرفه ای فوتبال یا "ان.اف.ال" تلاش می کند برنامه امسال آرام و بی حاشیه برگزار شود، هر چند که تا این لحظه چندان موفق نبوده و نخستین جنجال رسانه ای را تجربه می کند.

XS
SM
MD
LG