لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۳۸

بازگشت «دیوید لترمن» مجری مشهور آمریکایی به تلویزیون


ديويد لترمن کمدین مجری مشهور آمريكايی با مجموعه تلويزيونی جديدی به صحنه باز می گردد، پخش اين تاك شوی نامتعارف و هيجان انگيز از ١٢ ژانويه در شبكه اينترنتی نت فليكس آغاز می شود.

به گفته اين شبكه باراك اوباما رئيس جمهوری پيشين آمريكا از مهمان های سری اول برنامه خواهد بود، اين نخستين گفتگوی تلويزيونی اوباما پس از پايان دوران رياست جمهوری و ترک کاخ سفید است.

از ساير مهمان های اين مجموعه می توان به جورج كلونی، تينا فی، جی زی و هوارد استرن اشاره كرد.

عنوان اين شوی تلويزيونی"مهمان بعدی من نيازی به معرفی ندارد" است و هر قسمت ٦٠ دقيقه خواهد بود كه تركيبی است از گفتگوهای صريح و شفاف داخل و خارج استوديو که با چاشنی طنز و كمدی همراه است.

دیوید لترمن از محبوب ترین کمدین های آمریکایی است که سالها مجری برنامه طنز شبانگاهی شبکه «سی بی اس» بود، او در سال ۲۰۱۵ و پس از بیست و دو سال اجرای این برنامه اعلام بازنشستگی کرد.

دیوید لترمن هفتاد ساله با ابراز شادی از بازگشت دوباره به صحنه تلویزیون به طرفدارانش وعده داد شاهد اجرای برنامه ای متفاوت خواهند بود، تجربه تازه ای که برای خود او نیز هیجان انگیز است.

اين نخستين تاك شوي پرهزينه شبكه نت فليكس است و به نظر می رسد با توجه به محبوبيت ديويد لترمن و حضور چهره های مشهور در برنامه، بيننده های زيادی داشته باشد.

به گفته این شبکه در فاز نخست شش قسمت از این برنامه در دسترس علاقمندان خواهد بود و براساس توافق صورت گرفته، هر ماه یک قسمت جدید به این مجموعه اضافه می شود.

نتفلیکس در ماههای اخیر بصورت جدی وارد عرصه تولید برنامه های تلویزیونی شده و قصد دارد علاوه بر فیلم و سریال محصولات متنوع دیگری نیز به مشتریان جهانی خود عرضه کند.

XS
SM
MD
LG