لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۵۷

پرستار بچه، بلای جان زوج کالیفرنیایی شد


نقشه ایالت کالیفرنیا، در غرب ایالات متحده آمریکا
نقشه ایالت کالیفرنیا، در غرب ایالات متحده آمریکا

خانمی که برای پرستاری از بچه‌های یک خانواده و انجام کارهای خانه آنها در ایالات کالیفرنیای آمریکا استخدام شده بود، پس از مدتی دست از کار کشید، اما حاضر به ترک خانه نشد.

دیان استرتون در ماه مارس گذشته، توسط رالف و مارسلا براکامونته استخدام شد و در ازای خدماتی که ارائه می داد، طبق قرارداد، می‌توانست در یکی از اتاق‌های خانه آنها در لوس آنجلس زندگی کند.

به گفته این زوج جوان، پرستار ۶۴ ساله از چند هفته پیش به علت بیماری دست از کار کشید، اما به درخواست آنها برای ترک خانه توجه نکرد و موجب نگرانی رالف و مارسلا نسبت به امنیت سه فرزند ۱۱، ۴ و یک ساله خود و همچنین اسباب و لوازم خانه شد.

در نهایت به نظر می‌رسد که این پرستار، که معروف شده بود خانه را برای صاحبانش تبدیل به «جهنم» کرده، حاضر به ترک آنجا شده است.

مادر خانواده در برنامه «صبح بخیر آمریکا»ی شبکه تلویزیونی ای بی سی حاضر شد و گفت که خانم استرتون شنبه شب با وکیل آنها تماس گرفته و گفته است تا روز جمعه ۴ ژوئیه (۱۳ تیر ماه) خانه را ترک خواهد کرد.

این خانواده پیشتر گفته بودند که او تهدید کرده بود از آنها به دلیل «فسخ نابجای قرارداد» و همینطور «اذیت و آزار» او، از آنها شکایت خواهد کرد. پلیس کالیفرنیا از دخالت در این ماجرا خودداری کرد و زوج جوان مجبور به پیگیری مراحل قانونی برای «اخراج و تخلیه لوازم» خانم استرتون از منزل شدند، که می‌تواند ماه‌ها به درازا بیانجامد.

پلیس می‌گوید وقتی کسی ملکی را غصب کند، تخلیه آن محل طبق قوانین کالیفرنیا باید بطور رسمی و قانونی انجام شود و این روند می‌تواند بر اساس حکم دادگاه، حتی با اعطای مجوز اعمال زور به نیروهای انتظامی همراه شود.

XS
SM
MD
LG