لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۴۸

برنامه «آمریکن آیدل» با داوران جدید: «کیتی پری» و «رایان سیکرست»


نخستین کنفرانس خبری سری جدید «آمریکن آیدل» با حضور داوران این رقابت تلویزیونی برگزار شد و آنها با شور و هیجان زیادی به پرسش های رسانه های خبری و نشریات هنری پاسخ دادند.

«لایونل ریچی» هنرمند نامدار موسیقی، «لوک برایان» خواننده مشهور کانتری و «کیتی پری» ستاره موسیقی پاپ داوران فصل شانزدهم هستند و «رایان سیکرست» نیز مجری برنامه خواهد بود.

در این کنفرانس خبری داوران برای نخستین بار کنار هم قرار گرفتند و ضمن ابراز شادی از حضور در آمریکن آیدل، این همکاری مشترک را تجربه ای هیجان انگیز توصیف کردند.

آنها با اشاره به یکنواختی فصل های پایانی این مجموعه، بزرگترین مشکل را افت کیفی شرکت کنندگان و عدم ظهور ستاره ای واقعی در صحنه عنوان کردند.

هیچ یک از برندگان فصل پایانی این برنامه موفقیت قابل توجهی در بازار موسیقی کسب نکرد و مانند چهره های فصل های نخستین به چهره ای تأثیرگذار تبدیل نشدند، ستاره هایی چون کلی کلارکسون، کری آندروود و ادم لمبرت که از آمریکن آیدل به اوج شهرت رسیدند.

هر سه داور فصل جدید مهمترین هدف خود از شرکت در برنامه را تغییر این وضعیت و کشف استعدادهای واقعی و صداهای خاموش آمریکایی عنوان کردند.

آنها باور دارند آمریکن آیدل هنوز برنامه ای هیجان انگیز، سرگرم کننده و آموزنده است که می تواند الهام بخش میلیونها ببینده تلویزیونی در سراسر جهان باشد.

به گفته رایان سیکرست فرم و نحوه اجرای برنامه تغییر عمده ای نکرده ولی تهیه کنندگان با خلاقیت و نوآوری، سورپریزهای جالبی برای بینندگان خواهند داشت.

او گفت در آمریکن آیدل بر خلاف بسیاری از شوهای تلویزیونی مشابه، داور خوش اخلاق و بد اخلاق وجود ندارد، هنرمندان یار و یاور شرکت کنندگان هستند و تجربیات ارزنده خود را بعنوان آموزگار در اختیار آنها قرار می دهند.

«آمریکن آیدل» از نخستین برنامه های تلویزیونی واقع گرایانه در آمریکا است که شهرتی جهانی دارد و پانزده فصل از شبکه فاکس پخش شد.

این شبکه پس از پایان فصل پانزدهم اعلام کرد قرارداد برنامه را تمدید نمی کند و به این ترتیب این رقابت آوازخوانی به پایان رسید.

اما چندی بعد تهیه کنندگان با «ای بی سی» به توافق رسیدند و پخش فصل جدید از پنجشنبه یازدهم مارس در آمریکا و سایر کشورهای جهان آغاز می شود.

XS
SM
MD
LG