لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۱۳

جایزه یک عمر دستاورد هنری برای «دایانا راس» خواننده مشهور آمریکایی


کمیته برگزاری مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا، جایزه افتخاری امسال را به «دایانا راس» خواننده مشهور آمریکایی اهدا می کند و در برنامه ویژه ای از این هنرمند پیشکسوت تقدیر می شود.

جایزه یک عمر فعالیت هنری به پاس سالها حضور درخشان دایانا راس درعرصه موسیقی و دستاوردهای ارزنده هنری به این خواننده محبوب اهدا می شود.

شبکه ان بی سی و شرکت «دیک کلارک» که برگزارکنندگان این برنامه هستند، با انتشار بیانیه ای رسمی این خبر را تأیید کردند، دایانا راس علاوه بر دریافت جایزه و سخنرانی برای حاضرین، برنامه کوتاهی نیز اجرا می کند و تعدادی از آهنگهای معروف خود را خواهد خواند.

این خواننده ۷۳ ساله با ابراز خوشحالی از دریافت این جایزه، از اعضای کمیته، تهیه کنندگان، دست اندرکاران و تمامی طرفداران سپاسگزاری کرد.

دایانا راس گفت قصد بازنشستگی ندارد و همچنان با شور و هیجان زیادی به فعالیتهای هنری خود ادامه می دهد چرا که عاشق خواندن است و از بودن در صحنه لذت می برد.

دایانا راس از موفق ترین خواننده های آمریکایی دهه های اخیر است و آهنگ های بسیاری در سبک های سول، آر اند بی، دیسکو و جاز منتشر کرده است.

او در پنجاه سال گذشته بیش از یکصد میلیون آلبوم فروخته و آهنگهای پرفروش بسیاری داشته، به همین دلیل از بزرگان موسیقی آمریکا محسوب می شود.

از عناوین افتخاری دیگری که دایانا راس دریافت کرده می توان به جایزه گرمی، جایزه مرکز هنری کندی و جایزه ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد.

مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا یکشنبه نوزدهم نوامبر از طریق شبکه ای بی سی در آمریکا و سایر شبکه های تلویزیونی در کشورهای مختلف جهان پخش می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG