لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۵۲

«بری منیلو» خواننده مشهور آمریکایی اعلام کرد «همجنسگرا» است


«بری منیلو» خواننده مشهور آمریکایی و یکی از ستاره های بزرگ موسیقی جهان در تازه ترین گفت و گوی رسانه ای خود، بصورت رسمی اعلام کرد همجنسگرا است.

او در این مصاحبه جنجالی گفت، در تمامی این سالها تمایلات جنسی خود را مخفی کرده و درباره این موضوع صحبتی نکرده تا موجب رنجش طرفدارانش نشود.

«بری منیلو» در بخش های دیگری از این گفت و گو با اشاره به رابطه عاشقانه با «گری کیف» مدیر برنامه های خود، ازدواج با او را بهترین روز زندگی خود توصیف کرد.

او گفت این رابطه عاشقانه را چهل سال پیش آغاز کرده و انسان خوشبختی است که عشق واقعی را تجربه می کند.

آنها در سال ۲۰۱۴ و در مراسمی خصوصی که فقط اعضای خانواده و دوستان نزدیک در آن حضور داشتند، در «پالم اسپرینگز» کالیفرنیا ازدواج کردند.

«بری منیلو» گفت وقتی برخی از رسانه ها و نشریات هنری گزارشهای مختلفی درباره این مراسم و رابطه عاشقانه آنها منتشر کردند، نگران واکنش منفی طرفدارانش بود.

ولی بر خلاف تصورش واکنش ها بسیار مثبت بود و پیام های تبریک فراوانی از گوشه و کنار جهان دریافت کرد که موجب دلگرمی او شد.

او گفت با توجه به تغییر شرایط فرهنگی آمریکا و رویکرد مثبتی که نسبت به دگرباشان جنسی بوجود آمده، تصمیم گرفته همجنسگرا بودن خود را بصورت رسمی اعلام کند.

«بری منیلو» در گذشته یک بار ازدواج کرده بود ولی پس از مدتی از همسرش «سوزان دکسلر» جدا شد، رابطه ای که به گفته او پس از کشف تمایلات جنسی واقعی خود، معنایی نداشت.

او در این مصاحبه صریح و بی پرده، حمایت خود از دگرباشان جنسی اعلام کرد و خواستار ایجاد حقوق شهروندی یکسان برای تمامی اقلیت ها شد.

این هنرمند هفتاد ساله یکی از محبوب ترین خواننده های آمریکایی در پنج دهه اخیر است. دهها آلبوم، صدها ترانه و بیش از هزار کنسرت از جمله دستاوردهای ارزنده او در عرصه موسیقی است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG