لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۴۷

«آر کلی» خواننده جنجالی آمریکایی به اذیت و آزار جنسی متهم شد


«رابرت سیلوستر کلی» مشهور به «آر کلی» خواننده آمریکایی و برنده چندین جایزه «گرمی» ممکن است به اتهام اذیت و آزار جنسی روانه زندان شود.

یک دختر جوان ۲۰ ساله با مراجعه به دادگاه از او به دلیل بدرفتاری و ضرب و شتم شکایت کرده است.

«فیت راجرز» مدعی است این خواننده مشهور ضمن سوء استفاده جنسی، او را به بیماری های مقاربتی دچار کرده است.

فیت راجرز سال گذشته پس از ملاقات با آر کلی ۵۱ ساله در شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس، رابطه عاشقانه ای را آغاز می کند که به گفته او تلخ و دردناک بود.

فیت راجرز مدعی است این ستاره بزرگ او را مجبور به استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدر کرده و درخواست های نامتعارف جنسی داشته است.

فیت راجرز، که اذعان دارد با آرزوی خوانندگی و پیشرفت در عرصه موسیقی با آر کلی دوست شد، خود را قربانی این هنرمند به گفته او بی اخلاق، شهوتران و بیمار جنسی می داند.

وکیل آر کلی، ضمن رد این اتهامات، موکلش را بی گناه می داند و می گوید این ادعاهای بی اساس نمونه دیگری از سوء استفاده از موجی است که علیه چهره های مشهور آغاز شده و هیچ سندیتی ندارد.

این در حالی است که فیت راجرز در گفتگوهای رسانه ای خود به تفصیل درباره تجربیات ناخوشایند خود با این ستاره بزرگ صحبت کرده و باور دارد او مردی هوس‌باز و بیمار است.

آر کلی در سال های اخیر به موارد متعددی از خشونت و‌ بدرفتاری با زنان و دختران جوان متهم شده، اما همواره با جلب رضایت شاکیان یا عدم وجود اسناد محکمه پسند از محکومت گریخته است.

.

اخیرأ برخی از سایت‌های عرضه محصولات موسیقی، آهنگ های این هنرمند آمریکایی را به دلیل محتوای نامناسب و واژه های غیراخلاقی از فهرست خود خارج کرده اند.

آر کلی از موفق ترین خواننده های سبک «آر اند بی» آمریکا است که سه جایزه گرمی برده و بیش از ۳۰ میلیون آلبوم فروخته است.

او تهیه کننده برخی از آثار ستاره های بزرگی چون مایکل جکسون، سلین دیان و جی زی است و از چهره های تأثیرگذار موسیقی در دهه های اخیر محسوب می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG