لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۳۳

معرفی اعضای جدید تالار مشاهیر موسیقی کانتری


در جریان یک کنفرانس خبری در تالار مشاهیر موسیقی کانتری آمریکا، اسامی اعضای جدید این گروه اعلام شد.

در این برنامه که در موزه این مرکز در شهر نشویل ایالت تنسی خواستگاه موسیقی کانتری ترتیب یافت، تعدادی از هنرمندان، مهمانان ویژه و گزارشگران رسانه های خبری حضور داشتند.

«ریکی اِسکَگز»، «دوتی وِست» و «جانی گیمبل» چهره هایی هستند که به پاس سالها فعالیت پربار هنری و دستاوردهای ارزنده حرفه ای وارد تالار مشاهیر موسیقی کانتری خواهند شد.

از میان این هنرمندان فقط ریکی اسگگز در قید حیات است و در این مراسم شرکت داشت، این هنرمند ۶۳ ساله که تاکنون پانزده جازه گرمی دریافت کرده از محبوب ترین خواننده های موسیقی کانتری دهه های اخیر آمریکا است.

او ضمن قدردانی از هیأت مدیره و اعضای انجمن موسیقی کانتری، حضور در تالار مشاهیر را افتخاری بزرگ توصیف کرد.

ریکی اسگگلز نوازنده، آهنگساز، ترانه نویس و تهیه کننده موفقی نیز هست و در بیش از پنجاه سال فعالیت هنری آثار درخشانی در سبکهای کانتری، بلو گرس، گاسپل و فولک منتشر کرده است.

تالار مشاهیر موسیقی کانتری در سال ۱۹۶۱ با هدف قدردانی از دستاوردهای هنرمندان موسیقی کانتری شکل گرفت.

ساختمان این مرکز در شهر نشویل به تدریج به یکی از بزرگترین موزه های هنری جهان تبدیل شد که هزاران عکس، فیلم، صفحه قدیمی، نوار کاست، نشریه، اسناد و مدارک ارزشمندی در آن نگهداری می شود.

هر سال به پیشنهاد انجمن موسیقی کانتری و با تأیید اعضای شاخه های مختلف این سازمان، چهره های جدیدی به تالار مشاهیر این سبک موسیقی افزوده می شوند.

اسامی اعضای جدید پاییز آینده با نشان برنزی روی دیوار مرکزی موزه موسیقی کانتری حک شده و آنها بصورت رسمی به تالار مشاهیر ملحق می شوند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG