لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۲۴

اسامی هنرمندان جشنواره موسیقی«گلوبال سیتیزن» اعلام شد


جشنواره موسیقی «گلوبال سیتیزن» یا «شهروند جهانی» برنامه های امسال خود را اعلام کرد، در فهرست ارائه شده از سوی کمیته برگزاری جشنواره، اسامی تعدادی از خواننده های مشهور و گروههای معروف بین المللی دیده می شود.

اجراهای «استیو واندر»، «گرین دی»، «لومینیرز» و « چین اسموکرز» از جمله برنامه های جذاب کنسرت امسال است که در سنترال پارک نیویورک برگزار می شود.

این در حالی است که هنرمندان دیگری هم بعنوان میهمان در کنسرت شرکت خواهند داشت و به اجرای برنامه می پردازند، از جمله «فارل ویلیامز»، «بیگ شان»، «آندرا دی» و «آلسیا کارا» که از چهره های مطرح موسیقی جهان هستند.

این کنسرت سالانه از طرف «پروژه فقر جهانی» یک سازمان غیرانتفاعی بین المللی برگزار می شود و هدفش ریشه کنی فقر در کشورهای محروم است.

شرکت در این جشنواره رایگان است ولی علاقمندان باید به سازمان های خیریه کمک کرده یا در برنامه های آموزشی و کارزازهای تبلیغاتی آنها مشارکت داشته باشند تا کارتهای ورودی را دریافت کنند.

در سالهای گذشته ستاره های بزرگی در این کنسرت حضور داشتند و همکاری نزدیکی با این بنیاد غیر انتفاعی داشتند.

«پروژه فقر جهانی» از بنیادهای مورد تأیید سازمان ملل متحد است و روابط نزدیکی با مدیران این نهاد بین المللی دارد.

جشنواره موسیقی «گلوبال سیتیزن» شنبه ۳۰ سپتامبر برگزار می شود، این کنسرت از طریق کانال های زیرمجموعه شبکه «ان بی سی» در آمریکا پخش می شود، ضمن اینکه از طریق تارنمای این شبکه در دسترس علاقمندان خواهد بود.

XS
SM
MD
LG