لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۲۶

حمایت «مارک آنتونی» و «جنیفر لوپز» از قربانیان حوادث مکزیک و پورتوریکو


«مارک آنتونی» و «جنیفر لوپز» ستاره های مشهور موسیقی جهان کارزاری انساندوستانه برای کمک به قربانیان توفان سهمگین پورتوریکو و زلزله ویرانگر مکزیک آغاز کردند و از طرفداران خود خواستند به یاری قربانیان این رویدادهای مرگبار بشتابند.

این کارزار اینترنتی « ما یک صدا هستیم» نام دارد و با هدف جمع آوری کمکهای مالی برای صلیب سرخ و سایر سازمان های مستقر در پورتوریکو و مکزیک ایجاد شده است.

مارک و جنیفر اهل پورتوریکو هستند و در گذشته ای نه چندان دور زن و شوهر بودند، آنها صاحب دو فرزند هستند.

این زوج محبوب هنری پس از جدایی رابطه دوستانه خود را حفظ کردند و در پروژه های مشترک مختلفی مشارکت دارند.

مارک آنتونی و جنیفر لوپز از موفق ترین هنرمندان لاتین تبار در آمریکا هستند و همواره از زادگاه خود پورتوریکو به نیکی یاد کرده اند.

آنها پیش از راه اندازی این کمپین بصورت جداگانه نیز به قربانیان توفان پورتوریکو کمک کردند و در شبکه های اجتماعی خود مطالب گوناگونی در این رابطه به اشترک گذاشتند.

تاکنون تعدادی از هنرمندان مشهور , ورزشکاران معروف لاتین تبار به این کارزار اینترنتی پیوسته اند، چهره هایی چون «برونو مارس»، «لوئیزفونسی»، «ریکی مارتین»، « جی بالوین»، «پیت بول»، «مالوما» و «رومئو سانتوس» که از ستاره های بزرگ موسیقی لاتین هستند.

با توجه به حمایت گسترده چهره های محبوب از این کارزار اینترنتی انتظار می رود در روزهای آینده شاهد جمع آوری مبلغ قابل توجهی برای کمک به قربانیان باشیم.

هرچند که امداد رسانی در مکزیک شرایط بهتری دارد و با نظم و ترتیب بیشتری صورت می گیرد ولی وضعیت در پورتوریکو بحرانی است و چالش های بسیاری دارد.

وقوع دو توفان سهمگین به فاصله چند روز، خسارات زیادی به بار آورد و اهالی نیاز مبرمی به آب، غذا، دارو و سایر اقلام ضروری دارند.

امکانات محدود این جزیره و پراکندگی جمعیت در روستاها و دهکده های کوچک امدادرسانی به قربانیان را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است.

در این میان عملکرد نه چندان رضایتبخش سازمان مدیریت حوادث اضطراری آمریکا یا «فیما» در این رابطه نیز با انتقادات زیادی همراه شده است.

XS
SM
MD
LG