لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۶

«بیانسه» و «جی زی» با انتشار آلبومی مشترک طرفداران را غافلگیر کردند


«بیانسه» خواننده مشهور آمریکایی و همسرش «جی زی» با انتشار آلبوم مشترکی طرفداران خود را غافلگیر کرده و خبرساز شدند.

این آلبوم «همه چیز عشق است» نام دارد و بدون اعلام قبلی یا تبلیغات رسانه ای، شنبه بصورت انحصاری از شبکه توزیع آثار موسیقی «تیدال» عرضه شد.

در ماههای اخیر خبرهای ضد و نقیضی درباره تولید این آلبوم مطرح شده بود و آغاز تور جهانی مشترک «بیانسه» و «جی زی» در ماه ژوئن در اروپا هم به این شایعات دامن زد.

بیانسه و جی زی با انتشار تصاویری از نخستین موزیک ویدئوی آلبوم در شبکه های اجتماعی خود، تبلیغات این پروژه مشترک را آغاز کرده اند، اثری که در موزه «لوور» در پاریس فیلمبرداری شده است.

جی زی و بیانسه در سال ۲۰۰۸ میلادی ازدواج کردند و از زوجهای محبوب هنری آمریکا هستند؛ آنها زندگی خانوادگی پرفراز و نشیبی داشتند و با حواشی بسیاری مواجه شدند.

در سالهای اخیر خبر خیانت جی زی به بیانسه یکی از سوژه های داغ نشریات هنری بود و طرفداران این ستاره های بزرگ را به شدت نگران کرد.

این موضوع در موسیقی این زوج هنری تأثیرگذار بود و اختلافات خانوادگی بازتاب زیادی در آهنگهای آلبومهای تکی آنها داشت.

در اکثر این اشعار بیانسه از بی مهری و بی وفایی معشوق گلایه دارد و جی زی از محبوب خیالی و دوست داشتنی تقاضای بخشش می کند.

اما با انتشار آلبوم جدید به نظر می رسید این هنرمندان آمریکایی روزهای سخت گذشته را فراموش کرده و زندگی مشترک خود را ادامه می دهند؛ آلبومی که حتی در عنوانش بر اهمیت عشق تأکید دارد.

به گفته جی زی این آلبوم نوعی موسیقی درمانی است و به آنها کمک کرد تا حلقه های گم شده رابطه خود را پیدا کرده و در فرآیند تولید این پروژه مشترک عشق واقعی را دوباره تجربه کنند.

به گفته بیانسه این آلبوم پروژه ای خانواده ای است و آنها از فرزندانشان بسیار الهام گرفته و احساسات خود را از طریق ترانه ها بیان می کنند.

در تولید «عشق همه چیز است» خواننده های دیگری چون «کوئوو»، «آف ست»، «تی دولا ساین» و «فارل» حضور دارند و در آهنگ های مختلف بیانسه و جی زی را همراهی می کنند.

انتشار آلبوم با استقبال زیادی از سوی خواننده های مشهور و ستاره های بزرگ موسیقی مواجه شده است و تعدادی از آنها در شبکه های اجتماعی خود به این زوج هنری تبریک گفته اند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG