لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۲

«سلین دیون» به عنوان مشاور در مسابقه آوازخوانی The Voice شرکت می‌کند


سلین دیون
سلین دیون

سلین دیون خواننده مشهور کانادایی و یکی از ستاره های بزرگ موسیقی پاپ، به جمع هنرمندان برنامه تلویزیونی The Voice یا «صدا» پیوست.

شبکه تلویزیونی «ان بی سی» که تهیه کننده این برنامه است، با انتشار بیانه ای رسمی، شرکت سلین دیون در فصل جدید این رقابت آوازخوانی را تأیید کرد.

به گفته مدیر هنری سلین دیون، این خواننده، بعنوان مشاور هنری با این برنامه همکاری می کند و یکی از مربیان آواز تیم «گوئن استفانی» از داوران اصلی مسابقه خواهد بود.

سلین دیون با انتشارعکس خود با گوئن استفانی در توئیتر از حضور در این برنامه هیجان انگیز و پربیننده ابراز خوشحالی کرد.

گوئن استفانی پس از یکسال غیبت، بار دیگر بعنوان یکی از داوران اصلی برنامه فعالیت می کند، او که چندی پیش آلبوم جدیدش را منتشر کرد، سرگرم اجرای مجموعه کنسرت های خود در شهرهای مختلف جهان بود.

The Voice یا صدا یک رقابت آوازخوانی تلویزیونی است که هر سال با حضور شرکت کنندگان مستعد برگزار می شود و هدفش، کشف صدا از سوی داوران و انتخاب خواننده برتر بر اساس آرای بینندگان است.

در این برنامه چهار داور اصلی که از میان خواننده های سرشناس برگزیده شدند، در قالب تیم های گوناگون، هدایت هنرجویان را بر عهده دارند و عملکرد حرفه ای آنها را قضاوت می کنند.

پوستر فصل جدید برنامه تلویزیونی صدا
پوستر فصل جدید برنامه تلویزیونی صدا

داوران فصل جدید که پخش آن از ماه فوریه آغاز می شود، «آدم لواین»، «بلیک شلتون»، «آلیشا کیز» و «گوئن استفانی» خواهند بود. استفانی در حالی به این برنامه بازگشته که سال گذشته مایلی سایروس داور این برنامه بود.

گفته می شود شبکه «ان بی سی» علاقه زیادی به همکاری با سلین دیون بعنوان یکی از داوران اصلی داشت ولی دستمزد سنگین و فشردگی برنامه های هنری او مانع این همکاری مشترک شد.

بر اساس برنامه اعلام شده، سلین دیون دو روز در هفته با خواننده های گروه « گوئن استفانی» تمرین می کند و تجربیات خود را در اختیار آنها می گذارد.

از تمامی این مراحل فیلمبرداری می شود و از این تصاویر در قسمت های مختلف این برنامه تلویزیونی استفاده می کنند.

سلین دیون پس از مرگ همسرش در ماه ژانویه گذشته، به تدریج فعالیت های هنری خود را گسترش داده و حضور بیشتری در عرصه موسیقی دارد.

او در حال حاضر بصورت دائمی در لاس وگاس به روی صحنه می رود و تابستان آینده تور جهانی خود را در کشورهای مختلف اروپایی برگزار می کند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG