لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۴۰

جایزه دختر شایسته ۲۰۱۶ آمریکا به دختری از واشنگتن دی سی رسید


"دشونا باربر" ۲۶ ساله از شهر واشنگتن دی سی دختر شایسته ۲۰۱۶ آمریکا شد.
"دشونا باربر" ۲۶ ساله از شهر واشنگتن دی سی دختر شایسته ۲۰۱۶ آمریکا شد.

دختر شایسته آمریکا در سال ۲۰۱۶ از شهر واشنگتن دی سی انتخاب شد.

این مسابقه که یکشنبه شب در لاس وگاس برگزار شد، بعد از چند دور رقابت، سه دختر شایسته از ایالت های هاوایی، جورجیا و شهر واشنگتن دی سی آمریکا به فینال رسیدند که در نهایت "دشائونا باربر" از پایتخت آمریکا برنده شد.

خانم باربر، ۲۶ ساله در کلومبوس جورجیا بدنیا آمد اما در کارولینای شمالی بزرگ شد و بخاطر شغل نظامی پدرش در ایالت های نبراسکا، مینه‌سوتا، ویرجینیا و شهر واشنگتن زندگی کرده است.

این دختر جوان بعد از کسب لیسانس علوم در مدیریت مشاغل از ایالت ویرجینیا، به واشنگتن نقل مکان کرد که در این شهر به عنوان تحلیلگر تکنولوژی اطلاعات (آی تی) در وزارت تجارت آمریکا شروع به کار کرد.

دختر شایسته سال ۲۰۱۶ آمریکا به عنوان افسر ارتش از سال در ارتش آمریکا خدمت کرده است و در حال حاضر فرمانده لجستیکی در یکی از واحد های ارتش آمریکا است.

او گفته یکی از اهدافش بعد از پیروزی این جایزه، خدمت به سربازان بازگشته از جنگ و کمک برای جلوگیری از خودکشی در میان ارتشی هاست. او گفته رقصیدن و هایکینگ دو سرگرمی او است.

عکس های مسابقه دختر شایسته ۲۰۱۶ آمریکا

شصت و پنجمین دوره بانوی شایسته آمریکا در لاس وگاس برگزار شد و از کانال فاکس پخش شد. از جمله داوران این دوره آلی لاندری دختر شایسته سال ۲۰۰۸ بود.

این سومین بار است که در تاریخ ۶۵ ساله این مسابقه، دختری از پایتخت آمریکا جایزه را می برد.

بعد از انتخاب دختر شایسته، اولیوا جوردن از اوکلاهما که سال گذشته دختر شایسته شده بود، تاج را بر سر "دشائونا باربر" قرار داد.

دختر شایسته امسال جوایزی از اسپانسرها دریافت می کند و به مدت یک سال بورس تحصیلی برای آکادمی فیلم نیویورک خواهد داشت.

او علاوه بر مدلینگ، حقوق دارد و یک آپارتمان نیز در مدت اقامت در نیویورک خواهد داشت. او همچنین نماینده آمریکا در مسابقه دختر شایسته جهان خواهد بود.

انتخاب دختر شایسته علاوه بر زیبایی فیزیکی و جذابیت، مستلزم پاسخ به سوالات داوران است.

برای مسابقه دختر شایسته، داوطلبان باید بین ۱۸ تا ۲۷ سال سن داشته باشند.

XS
SM
MD
LG