لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۱۴

جایزه بلیت بخت‌آزمایی آمریکا دوباره از ۵۰۰ میلیون دلار گذشت


هر بلیت قرعه کشی پاوربال ۲ دلار است.
هر بلیت قرعه کشی پاوربال ۲ دلار است.

با یک سرمایه گذاری دو دلاری، ممکن است شنبه شب، نیم میلیارد دلار در آمریکا بدست آورید که به احتمال قوی آرزوهای شما و خانواده تان را برآورده خواهد کرد.

کافی است که دو دلار بدهید و یک بلیت لاتاری «پاوربال» بخرید. متاسفانه بلیت لاتاری را نمی توانید آنلاین بخرید یا با کردیت کارت و حتما باید پول نقد بدهید.

بعد از اینکه در دو هفته اخیر این قرعه کشی برنده ای نداشت، باز جایزه آن از مرز پانصد میلیون دلار گذشته است.

هفته گذشته با این که تقریباً تمام ۶۵ میلیون بلیت بخت آزمائی به فروش رسید، هیچ کس برنده جایزه بزرگ نشد و حالا میزان آن جایزه به ۵۲۵ میلیون دلار رسیده است.

انجمن لاتاری چند ایالتی «پاوربال»که قرعه کشی بخت آزمائی ۴۴ ایالت، به علاوه واشینگتن دی سی ، پورتوریکو و جزایر ویرجین آمریکا را برگزار می کند، گفت که میزان جایزه با فروش بلیت های بیشتر، ممکن است پیش از قرعه کشی باز هم افزایش یابد.

در مراسم تلویزیونی قرعه کشی که برای ۱۱ شب شنبه به وقت فلوریدا یا همان شرق آمریکا برنامه ریزی شده ، ۶۹ گوی سفید و ۲۶ گوی قرمز در گردونه ای ریخته می شود . سپس پنج گوی به صورت تصادفی از گردونه بیرون می آید که به همراه پاوربال شماه شش رقمی برنده را تشکیل می دهد.

به محاسبه «انجمن» بخت بردن جایزه بزرگ قرعه کشی یک در ۲۹۲ میلیون است.این بخت همیشه یکسان است. چه جایزه حداقل ۴۰ میلیون دلاری باشد ، چه بزرگترین جایزه تاریخ قرعه کشی ، یعنی یک میلیارد دلار که در ژانویه ۲۰۱۶ سه نفر آن را بین خود تقسیم کردند.

این پنجمین بار است که جایزه لاتاری از مرز ۵۰۰ میلیون دلار می گذرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG