لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۳۴

دنی دیویس عضو مجلس نمایندگان: کنگره آمریکا می‌تواند کمک کند که همه به آزادی دست یابند


دنی دیویس عضو دموکرات از ایالت ایلینوی با صدای آمریکا گفتگو کرد.
دنی دیویس عضو دموکرات از ایالت ایلینوی با صدای آمریکا گفتگو کرد.

دنی دیویس عضو دموکرات مجلس نمایندگان می‌گوید کنگره ایالات متحده صدای مردم آمریکا است و می‌تواند با تلاش‌ها برای رسیدن به آزادی در دیگر کشورها ابراز همبستگی کند.

آقای دیویس روز چهارشنبه ۸ آبان در حاشیه نشستی در کنگره و در گفتگوی اختصاصی با صدای آمریکا گفت: آنچه کنگره می‌تواند انجام دهد ابراز همبستگی است. باور من این است که جهان ما، یک جهان بزرگ است، یک جهان پیچیده؛ جهانی که لزوما همه با آنچه دیگران می‌گویند، موافق نیستند. اما ما تلاش خود را می‌کنیم. کنگره صدای مردم آمریکا است و ما می‌توانیم با ابراز همبستگی، به مردمی که در حال تلاش هستند، کمک کنیم به پیروزی دست یابند و آزادی‌شان را حفظ کنند.

وی افزود: در هر جایی که مردم سرکوب می شوند، من به عنوان یک فرد، یک عضو کنگره و نماینده مردمی که من را به اینجا فرستادند، می‌خواهم شاهد پیشرفت باشم؛ نمی‌خواهم شاهد سرکوب باشم. می‌خواهم مردم آزادی ابراز عقاید خود را داشته باشند. می‌خواهم مردم کشورهای دیگر، مانند مردم آمریکا، آزادانه زندگی کنند. می‌خواهم آزادانه صحبت کنند و عقاید خود را نمایندگی کنند.

این عضو مجلس نمایندگان از ایالت ایلینوی در پایان گفت: اگر به این مسائل اعتقاد داشته باشیم، می توانیم به دیگران در تحقق خواسته‌هایشان کمک کنیم. کنگره می‌تواند اینگونه کمک کند، تا همه به آزادی دست یابند. این کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم.

آقای دیویس این اظهارات را در حاشیه نشستی به میزبانی «سازمان جوامع ایرانیان آمریکایی» در کنگره ایالات متحده با عنوان «جمهوری اسلامی ایران: رژیم سرکوبگر و تروریست» ابراز کرد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG