لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۳۸

«وال کیلمر» در یک فیلم ایرانی-آمریکایی بازی می کند


«وال کیلمر» هنرمند مشهور آمریکایی به جمع بازیگران یک فیلم ایرانی-آمریکایی پیوست و بزودی در این پروژه مستقل سینمایی به هنرنمایی می پردازد.

این فیلم کمدی «نوزاد اول» نام دارد و «علی عطشانی» آن را کارگردانی خواهد کرد، او مقیم ایران است و تولید آثاری چون «تلفن همراه رئیس جمهور»، «یادم تو را فراموش»، «پوست موز» و «آقای الف» را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

فیلمنامه بصورت مشترک توسط «مهدی علی میرزایی»، «سم خوزه» و «طارق زهدی» نوشته شده است.

نوزاد اول، داستان یک زوج جوان ایرانی-آمریکایی به نام های بن و کیت است که در کالیفرنیا زندگی می کنند. آنها در انتظار تولد نخستین فرزند خود هستند ولی در این میان درگیر ماجراهای غیرمنتظره ای و خنده داری می شوند.

در این میان خانواده های آنها نیز وارد صحنه می شوند و تفاوتهای فرهنگی و اختلافات سیاسی طرفین، حوادث جالب و بامزه ای را رقم می زند.

پدر بن یک سیاستمدار ایرانی ضد آمریکایی است و پدر کیت یک سیاستمدار آمریکایی ضد ایرانی، برخورد آنها در چهارچوب این داستان کمدی، بخش مهمی از ماجراهای فیلم است.

وال کیلمر نقش پدر کیت را بازی می کند و از شخصیت های اصلی فیلم است.

او از بازیگران محبوب آمریکایی است و در فیلم های بزرگی چون «تاپ گان»، « بتمن» و «مخمصه» بازی کرده است.

وال کیلمر در سال های اخیر فعالیتهای هنری کمتری داشته و مدتی نیز به دلیل ابتلا به سرطان گلو بستری شد و تحت درمان قرار گرفت.

فیلمبرداری « نوزاد اول» ماه اوت در لس آنجلس آغاز می شود، تهیه کننده شرکت «ال ای ایندیپندنت فیلم و اینترتینمنت» است و در تولید این پروژه سینمایی گروهی از هنرمندان اهل خاورمیانه، ایرانی و آمریکایی مشارکت دارند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG