لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۳۰

آمادگی پلیس آمریکا برای تامین امنیت جشن‌های روز استقلال


در حالی که شهرهای مختلف ایالات متحده خود را برای برگزاری مراسم جشن‌های روز استقلال آماده می کنند، نیروهای پلیس محلی و فدرال آمریکا در تلاش هستند امنیت این مراسم را به بهترین نحو تامین کنند.

انتظار می‌رود بیش از سه میلیون نفر برای تماشای بزرگترین آتش بازی کشور که هر سال به همین مناسبت در روز چهارم ژوئیه در نیویورک برگزار می‌شود، به این شهر در سواحل شرقی آمریکا بروند.

در حالی پلیس نیویورک نشانه‌ای از احتمال یک تهدید یا حمله تروریستی معتبر مشاهده نکرده است، اما شهردار نیویورک می گوید نیروهای پلیس و واحدهای ضدتروریسم به مناطق مختلف شهر اعزام می‌شوند.

در واشنگتن پایتخت ایالات متحده، انتظار می‌رود مانند سال‌های گذشته، صدها هزار نفر از سراسر آمریکا و همچنین خارج از کشور، برای شرکت در جشن‌های مفصل روز استقلال به این شهر سفر کنند.

پیتر نیوشام رئیس پلیس واشنگتن نیز اعلام کرده است که نیروهای امنیتی برای تامین امنیت مردم در جریان این مراسم، که هر سال با برگزاری یک کنسرت موسیقی بزرگ همراه است – آمادگی کامل دارند.

مقدمات برگزاری مراسم در پایتخت آغاز شده و روز دوشنبه ایستگاه‌های بازرسی امنیتی در نقاط مختلف مستقر و نرده‌ها و حصارهای موقت در معابر نزدیک به محل برگزاری جشن و کنسرت تعبیه شد‌ه‌اند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG