لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۵۱

«لیدی گاگا» یکی از ماسک های محبوب امسال در جشن هالوین


«لیدی گاگا» یکی از ماسک های محبوب امسال در جشن هالوین
«لیدی گاگا» یکی از ماسک های محبوب امسال در جشن هالوین

امسال در آستانه جشن هالوین، برعکس سال گذشته جای لباس و ماسک های متعلق به چهره های سیاسی چون باراک اوباما و سارا پیلین، ماسک، کلاه گیس، کلاه و لباس چهره های پاپ و یا ماسک های خون آشام، فروشگاه های آمریکا را پر کرده است.

در این میان به نظر می رسد کسانی که می خواهند در جشن هالوین که تنها چند روز با آن فاصله داریم، خود را بویژه شبیه مایکل جکسون، سلطان فقید پاپ ،«لیدی گاگا» چهره نوظهور دنیای موسیقی و رقص پاپ و «مدونا» چهره نام آشنای موسیقی درست کنند، در اکثریت باشد.

لیدی گاگا، ستاره نوظهور دنیای پاپ، چندی است که چشم طرفداران این موسیقی را به خود خیره کرده است.
استفانی جوان آنجلینا جرمانوتا، معروف به «لیدی گاگا» در تاریخ ۱۹۸۶ در ایالت نیویورک آمریکا از پدر و مادری ایتالیایی تبار متولد شد.

این خواننده و رقصنده ۲۳ ساله از ۱۹ سالگی کار حرفه ای خود را با کمپانی های مختلف به عنوان خواننده و آهنگ ساز آغاز کرد.

آلبوم معروف او به نام The Fame یا شهرت، در تابستان ۲۰۰۸ منتشر شد و برای لیدی گاگا موفقیت چشمگیری به همراه آورد. این آلبوم علاوه بر گرفتن نقدهای مثبت، در چهار کشور پرفروش ترین شد و در جدول رده بندی «بیلبورد» در صدر آلبوم های الکترونیک در ایالات متحده آمریکا قرار گرفت.

دو تک آهنگ Just Dance و Poker Face به آهنگ های شماره یک بین المللی بدل شدند و Just Dance حتی نامزد بهترین آهنگ رقص در پنجاه و یکمین دوره جوایز گرمی نامزد شد.

XS
SM
MD
LG