لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۴۵

«کوین کاستنر» با سریال وسترن «یلو استون» رکورد شکست


آغاز پخش سریال « یلو استون» از پارامونت با استقبال زیادی از سوی تماشاگران همراه بود و رکورد این شبکه تلویزیونی در آمریکا را شکست.

بر اساس گزارش شرکت سنجش «نیلسون» که شمار بینندگان برنامه‌های تلویزیونی را اندازه‌ گیری می‌کند؛ پخش دو قسمت نخست سریال نزدیک به سه میلیون بیننده داشت؛ یعنی حدود سه برابر بیشتراز میانگین تماشاگران این شبکه تلویزیونی که رقم قابل توجهی است.

به این ترتیب یلو استون پربیننده ترین سریال داستانی است که تاکنون از طریق شبکه پارامونت پخش شده است.

«کوین کاستنر» هنرمند نامدار آمریکایی از جمله چهره های است که در این مجموعه حضور دارد و نقش شخصیت اصلی «جان داتون» را بازی می کند.

او صاحب گاوداری و چراگاه بزرگی در حوالی پارک ملی یلواستون در ایالت مونتانا است که به دلایل مختلفی با مقامات محلی، سرخ پوستان، مهاجرین تازه از راه رسیده و بساز و بفروش ها دچار اختلافاتی می شود.

در این سریال علاوه بر کوین کاستنر هنرمندان دیگری چون «لوک گریمز»، «کلی ریلی»، «وس بنتلی» و «کل هاوزر» بازی می کنند.

نویسنده و کارگردان این مجموعه «تیلور شریدان» است؛ او در سالهای اخیر به یکی از چهره های تأثیرگذار هالیوود تبدیل شده و در تولید فیلمهایی موفقی چون «سیکاریو»، «جهنم یا آب زیاد» و «دوازده نیرومند» مشارکت داشته است.

تیلور شریدان نوشتن فیلم‌نامه را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرد و پس از مذاکره با استودیوهای مختلف در نهایت با پارامونت به توافق رسید؛ این شرکت کارگردانی و تهیه کنندگی «یلو استون» را نیز به او سپرد.

تولید سریال از تابستان گذشته در ایالت مونتانا شروع شد البته بخش مهمی از فیلم در مناطق زیبا و سرسبز شهر پارک سیتی در ایالت یوتا فیلمبرداری شد.

یلو استون یک درامای خانوادگی با چاشنی وسترن است و به عقیده منتقدین هنری از بسیاری جهات یادآور فیلم «با گرگ‌ها می‌رقصد» است که از شاهکارهای کوین کاستنر محسوب می شود.

این سریال در پنج قسمت از طریق شبکه پارامونت پخش می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG