لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۲۰

«دیک ون دایک» هم به جمع بازیگران «مری پاپینز» پیوست


دیک ون دایک
دیک ون دایک

دیک ون دایک هنرمند مشهور آمریکایی هم به جمع بازیگران نسخه جدید «مری پاپینز» پیوست، او در حالی به نسخه جدید مری پاپینز می پیوندد که در اولین فیلم مری پاپینز ساخته سال ۱۹۶۴ نیز حضور داشت و در نقش «برت» به هنرنمایی پرداخت.

مری پاپینز یکی از آثار کلاسیک سینمای جهان محسوب می شود و از محبوبیت زیادی در میان نسل های مختلف برخوردار است.

در دهه های اخیر بازی درخشان دیک ون دایک و جولی اندروز در نقش این پرستار مهربان با تحسین بسیاری از منتقدین هنری و تماشاگران همراه شده است.

پوستر اولین فیلم مری پاپینز
پوستر اولین فیلم مری پاپینز

سخنگوی شرکت دیزنی روز گذشته با تأیید این خبر گفت، تهیه کنندگان این فیلم موزیکال از همکاری با دیک ون دایک بسیار خوشحال و هیجان زده هستند، به گفته او این بازیگر برجسته نقش مهمی در موفقیت اولین فیلم مری پاپینز داشت و بدون شک حضورش در فیلم دوم هم تأثیرگذار خواهد بود.

هنوز مشخص نیست دیک ون دایک ۹۱ ساله چه نقشی در این فیلم دارد و جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر نشده است.

این هنرمند پیشکسوت در سال های اخیر از فعالیت های حرفه ای خود کاسته و فقط در چند فیلم و سریال تلویزیونی بازی کرده است.

او چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی از علاقه خود برای بازی در این فیلم جدید سخن گفت و ظاهرأ همین موضوع باعث شد تا تهیه کنندگان مری پاپینز از دیک ون دایک برای شرکت در این پروژه سینمایی دعوت کنند.

دیک ون دایک
دیک ون دایک

شرکت دیزنی مدتی است پیش تولید نسخه جدید مری پاپینز را آغاز کرده و برنامه های مفصلی برای اکران جهانی آن در سال ۲۰۱۸ دارد.

به گفته دیزنی، فیلم جدید بازسازی نسخه قدیمی نیست بلکه ادامه داستان این پرستار محبوب و خانواده «آقای بنکس» است که درگیر ماجراهای جالب و خنده داری می شوند.

فیلمنامه بر اساس یکی دیگر از کتاب های مری پاپینز اثر «تی. ال. تراروز» نویسنده مشهور ادبیات کودک نوشته شده است.

در این نسخه جدید که آن را راب مارشال آمریکایی کارگردانی می کند، هنرمندانی مشهوری چون مریل استریپ، بن ویشا و لین مانوئل میراندا حضور دارند، امیلی بلانت هم بازیگر نقش اصلی یعنی مری پاپینز خواهد بود.

امیلی بلانت بازیگر جدید نقش مری پاپینز
امیلی بلانت بازیگر جدید نقش مری پاپینز

امیلی بلانت هنرمند انگلیسی و برنده جایزه اسکار، از ستاره های جوان هالیوود است که در سالهای اخیر در فیلمهای موفق و پرفروشی بازی کرده است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG