لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۳۱

بازگشت «رامبو» به سینما؛ این بار جنگ با قاچاقچیان مواد مخدر


«سیلوستر استالون» بازیگر مشهور آمریکایی و از ستاره های بزرگ هالیوود خبر تولید پنجمین فیلم از مجموعه سینمایی «رامبو» را تأیید کرد، او این بار به جنگ قاچاقچیان مواد مخدر می رود.

نخستین فیلم رامبو با عنوان «اولین خون» با اقتباسی از کتابی به همین نام نوشته «دیوید مورل» در سال ۱۹۸۲ اکران شد، موفقیت این اثر باعث شد تا تهیه کنندگان آن را بصورت فیلمهای زنجیره ای تولید کنند.

سیلسوتر استالون در این مجموعه سینمایی نقش «جان رامبو» کهنه سرباز آمریکایی را بازی می کند که درگیر ماجراهایی مختلفی در آمریکا، ویتنام، تایلند و میانمار می شود.

فیلمهای رامبو یکی از نمادهای جهانی هالیوود است و از محبوبیت زیادی در کشورهای مختلف برخوردار است.

چهارمین فیلم رامبو در سال ۲۰۰۸ میلادی اکران شد و به نظر می رسید پایان بخش این مجموعه سینمایی باشد ولی به گفته سیلوستر استالون او هنوز شور و اشتیاق زیادی برای بازی در این نقش دارد.

اختلاف سلیوستر استالون با شرکت فیلم سازی «میلینیوم» تهیه کننده اصلی رامبو یکی از موانع عمده ساخت فیلم پنجم بود ولی مذاکرات طرفین در هفته های اخیر رضایت بخش بوده است.

با توجه به تکمیل فیلمنامه و گزینش بازیگران نقش های اصلی به احتمال زیاد فیلمبرداری رامبو از ماه سپتامبر آینده آغاز می شود، اما احتمالا سیلوستر استالون به دلیل مشغله زیاد این اثر را کارگردانی نخواهد کرد.

او در این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده برای نجات دختر دوست نزدیکش به جنگ کارتل های مواد مخدر در مناطق مرزی میان آمریکا ومکزیک می رود و ضربات مهلکی بر آنها وارد می کند.

به گفته تهیه کنندگان آنها در نگارش فیلمنامه از بسیاری از حوادث و رویدادهای واقعی بهره گرفته و گوشه هایی از جنایات هولناک تبهکاران مسلح این مناطق را در چهارچوب یک اثر سینمایی به تصویر خواهند کشید.

سلیوستر استالون ۷۱ ساله این روزها درگیر پروژه های هنری مختلفی است و برنامه کاری فشرده ای دارد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG