لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۳۹

مصدومیت «تام کروز» در جریان فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن»


«تام کروز» بازیگر مشهور آمریکایی و از ستاره های هالیوود در جریان فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۶» در شهر لندن آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد.

او در یکی از صحنه های حادثه ای و هنگام پرش از روی پشت بام تعادل خود را از دست داد و به شدت با لبه دیوار برخورد کرد، وی ظاهرأ از ناحیه پا مصدوم شده است.

تام کروز که مدتی میان آسمان و زمین معلق بود، به سختی خود را بالا کشید و علی رغم این حادثه پیش بینی نشده، صحنه مورد نظر را به پایان برد.

او پس از توقف دوربین به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت، به گفته تهیه کنندگان، مصدومیت تام کروز جدی نیست و مشکلی برای ادامه فیلمبرداری ندارد.

این هنرمند ۵۵ ساله از جمله معدود بازیگران مشهوری است که اعتقادی به استفاده از بدلکار ندارد و تمامی صحنه های خطرناک شخصأ را بازی می کند.

هنرنمایی او بر فراز برج الخلیفه در دبی در فیلم «مأموریت غیرممکن ۴» از مشهورترین صحنه های حادثه ای تاریخ سینما است، تام کروز قصد داشت این صحنه را خود بازی کند ولی شرکت بیمه طرف قرارداد فیلم، به دلیل ریسک بالا و خطر جانی حاضر به پذیرش این درخواست نبود.

در نهایت با اصرار تام کروز شرکت بیمه دیگری به این پروژه ملحق شد تا خود او این صحنه را بر فراز بلندترین برج دنیا بازی کند.

تام کروز در این مجموعه سینمایی نقش «اتان هانت» جاسوس آمریکایی را بازی می کند که به جنگ افراد شرور و تبهکار می رود، ماجراهای این شخصیت تخیلی از محبوب ترین فیلم های حادثه ای دهه های اخیر است و نزدیک به ۳ میلیارد دلار در گیشه فروش داشته است.

فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۶» از ماه آوریل گذشته در لندن آغاز شده و سایر صحنه ها در کشورهای نروژ و نیوزلند خواهد بود.

به گفته «پارامونت» این فیلم تابستان آینده اکران می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG