لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۴۱

«لئوناردو دی کاپریو» در نقش «شرلوک هولمز» ایتالیایی بازی می کند


«لئوناردو دی کاپریو» بازیگر مشهور آمریکایی و برنده جایزه اسکار با فیلم جدیدی به صحنه باز می گردد، اثری که زندگی یک مأمور پلیس نیویورکی را به تصویر می کشد.

این فیلم «دست سیاه» نام دارد و اقتباسی است از کتابی به همین عنوان نوشته «استفان تالتی» نویسنده پرفروش آمریکایی که از چهره های شناخته شده داستان های جنایی و پلیسی است.

این کتاب بر اساس رویدادهای واقعی نگاشته شده ومحور اصلی داستان، جنایات گروههای تبهکار و خانواده های مافیایی است که در اوایل قرن بیستم از ایتالیا به نیویورک مهاجرت کردند.

در این دوران که بسیاری از آن بعنوان روزهای تاریک نیویورک یاد می کنند، سرقت، اخاذی، زورگیری، آدم ربایی و جنایت در این شهر به اوج رسید و زندگی میلیونها شهروند نیویورکی به مخاطره افتاد.

«لئوناردو دی کاپریو» نقش «جو پتروزینو» یک کارآگاه پلیس ملقب به «شرلوک هولمز» ایتالیایی را بازی می کند. او مأموریت دارد راز قتل های زنجیره ای منتسب به تبهکارانی به نام «سیاه دست» را کشف کند و در این مسیر درگیر ماجراهای پیچیده ای می شود.

این بازیگر نامدار یکی از تهیه کنندگان فیلم هم هست و نقش مهمی در شکل گیری این پروژه سینمایی دارد، «سیاه دست» توسط شرکت پارامونت تولید خواهد شد.

هنوز جزئیات بیشتری درباره سایر بازیگران و دست اندرکاران منتشر نشده است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG