لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۶

«وال کیلمر» بازیگر آمریکایی سرطان خود را تأیید کرد


«وال کیلمر» بازیگر سرشناس آمریکایی و از ستاره های هالیوود، سرانجام تأیید کرد سرطان داشته و به دلیل انجام معالجات پزشکی مدتها بستری شده است.

او که مهمان سایت اینترنتی «ردیت» بود و به پرسشهای مختلف کاربران پاسخ می داد، برای نخستین بار به این موضوع اشاره کرد.

این در حالی است که وال کیلمر در ماههای اخیر بارها این خبر را تکذیب کرده و به طرفدارانش اطمینان داده بود که سلامت و تندرست است.

ماه اکتبر گذشته «مایکل داگلاس» بازیگر نامدار آمریکایی در جریان یک کنفرانس خبری گفت، وال کیلمر هم مانند او به سرطان گلو مبتلا شده و شرایط جسمانی خوبی ندارد.

آنها که در فیلم «روح و تاریکی» همبازی بودند، دوستان نزدیک هستند و رابطه خوبی دارند، به همین دلیل اظهارات مایکل داگلاس بازتاب گسترده ای در رسانه های خبری داشت.

با این حال وال کیلمر ضمن انتقاد از دوستش، با قاطعیت این موضوع را تکذیب کرد.

این هنرمند ۵۷ ساله یکی از بازیگران جذاب و خوش تیپ هالیوود محسوب می شود و در فیلم های موفق و پرفروشی حضور داشته است.

«تاپ گان»، «درها»، «مخمصه»، «بتمن برای همیشه» و «مرا دوباره بکش» از جمله فیلم های مشهور این بازیگر آمریکایی است.

وال کیلمر در این برنامه اینترنتی گفت، معالجات پزشکی موفق بوده و سرطانش درمان شده، البته هنوز درد اندکی در ناحیه گردن و زبان دارد و قادر نیست به خوبی صحبت کند.

با این حال او به هوادارانش اطمینان داد که مشکل خاصی نیست و انگیزه زیادی برای بازگشت به صحنه و ادامه فعالیت های هنری دارد.

«ترانه به ترانه» تازه ترین فیلمی است که وال کیلمر در آن بازی کرده و بزودی اکران خواهد شد، او در این اثر عاشقانه با هنرمندانی چون رایان گاسلینک، مایکا فسبندر، ناتالی پورتمن و کیت بلانشت همبازی است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG