لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۳۹

یک ماساژور مرد از «کوین اسپیسی» به دلیل آزار جنسی شکایت کرد


«کوین اسپیسی» هنرمند نامدار آمریکایی با یک شکایت حقوقی از سوی ماسوس یا ماساژوری مواجه شد که او را به آزار جنسی متهم کرده است.

رسانه های خبری گزارش داده اند مرد میانسالی با مراجعه به دادگاه عالی لس آنجلس از کوین اسپیسی به دلیل رفتارهای ناشایست و غیر اخلاقی شکایت کرده است.

اسم او منتشر نشده ولی‌ از او با عنوان «جان دو» یاد کرده ا‌ند که یکی‌ از کاراکترهایکوین اسپیسی در فیلم است و در آمریکا به معنی‌ ناشناس است.

این مرد که یک ماساژور حرفه ای است مدعی شد، کوین اسپیسی هنگام ماساژ به او دست درازی کرده، رفتار خشنی داشته و او را مجبور به رابطه جنسی دهانی کرده است.

به گفته شاکی، این واقعه در سال ۲۰۱۶ و در منزل شخصی کوین اسپیسی در مالیبوی لس آنجلس رخ داده است.

این بازیگر سرشناس هنگام ماساژ، با اشاره به احساس ناراحتی در کشاله های ران خود، از ماساژور خواسته اعضای جنسی او را ماساژ دهد.

مرد مدعی می گوید، ابتدا این درخواست را نپذیرفته و با عصبانیت قصد خروج از منزل را داشته ولی کوین اسپیسی درها را قفل کرده و با خشونت تمام او را مجبور به پذیرش خواسته های غیر اخلاقی خود کرده است.

به گفته این ماساژور، او پس از خروج از منزل کوین اسپیسی جزئیات این ماجرای شرم آور را به اجنت این هنرمند، پلیس و دادستانی اطلاع داده است. البته تاکنون صحت این ادعا تأیید نشده و مقامات نیز اظهار نظری رسمی نداشته اند.

مرد ماساژور با ارائه این شکایت به دادگاه از کوین اسپیسی تقاضای غرامت کرده، هنوز رقم دقیق درخواستی او منتشر نشده است.

کوین اسپیسی از ستاره های بزرگ هالیوود است که در ماههای اخیر با حواشی بسیاری مواجه بوده و به موارد مختلفی از آزار جنسی، رفتار ناشایست و سوءاستفاده از شهرت متهم شده است.

کوین اسپیسی به همین دلیل از سریال خانه پوشالی اخراج شد و بسیاری از استودیوهای بزرگ و تهیه کنندگان به همکاری با او خاتمه دادند.

آخرین فیلمی که با بازی این هنرمند به نمایش درآمد «باشگاه پسران میلیاردر» نام داشت که شکست سختی در گیشه خورد و پس از چند روز اکرانش متوقف شد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG