لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۱۱

دردسر عکس‌های «هیلاری داف» در اینترنت؛ سرقت از منزل بازیگر آمریکایی


منزل مسکونی «هیلاری داف» بازیگر مشهور آمریکایی در لس آنجلس مورد دستبرد قرار گرفت و تمامی جواهرات نفیس و اشیای گران قیمتش سرقت شد.

این رویداد در شرایطی رخ داد که این هنرمند جوان همراه با فرزند و شوهر سابقش برای گذراندن تعطیلات تابستانی به کانادا رفته بود.

خانم داف که علاقه زیادی به استفاده از شبکه های اجتماعی دارد، تعدادی از عکس های خود در کانادا را در صفحه اینستاگرم منتشر کرد تا شادی خود را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.

به گفته مقامات پلیس لس آنجلس، سارقین یا دیدن این تصاویر از خالی بودن منزل مطمئن شده و با آسودگی خاطر نقشه خود را اجرا کردند.

هر چند که خانه مجلل هیلاری داف در بورلی هیلز به سیستم های ایمنی پیشرفته مجهز است، اما به دلایلی نامشخص، دستگاههای دزدگیر عمل نکرده است.

مدیر برنامه های این بازیگر جوان اعلام کرد، هیلاری با ابراز تأسف از این رویداد غم انگیز، از سلامتی کارکنان و خدمه منزل خوشحال است و نهایت همکاری را مقامات پلیس خواهد داشت.

در ماههای اخیر خانه های تعدادی از هنرمندان مشهور و ستاره های بزرگ شهر لس آنجلس مورد دستبرد قرار گفته، ظاهرأ این سرقت ها توسط تبهکارانی حرفه ای صورت گرفته و هنوز هیچ سرنخ مشخصی در این زمینه پیدا نشده است.

مقامات پلیس لس آنجلس از تمامی شهروندان خواستند از بیان بیش از حد جزئیات زندگی یا انتشار عکس های خصوصی خود در شبکه های اجتماعی خودداری کنند چرا که می تواند مورد سوءاستفاده تبهکاران، افراد بیمار یا روان پریش قرار گرفته و دچار مشکلاتی جدی شوند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG