لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۳۲

مذاکره با «بیانسه» برای خواندن ترانه رسمی فیلم «جیمزباند»


پس از قطعی شدن حضور «دنیل کرگ» بازیگر بریتانیایی در «جیمزباند»، گمانه زنی ها درباره سایر عوامل و دست اندرکاران بیست و پنجمین فیلم از این مجموعه سینمایی آغاز شده است.

برخی از سایتها و نشریات هنری از احتمال حضور «بیانسه» خواننده مشهور آمریکایی در این پروژه سینمایی و اجرای ترانه رسمی فیلم خبر داده اند، گفته می شود تهیه کنندگان جیمز باند با مدیر هنری بیانسه تماس گرفته و مذاکرات میان طرفین در جریان است.

بیانسه با جهان سینما بیگانه نیست و در گذشته در تولید فیلم هایی چون «آستین پاورز» و «فرشته های چارلی» مشارکت داشته، با این حال حضورش در جیمزباند مهمترین تجربه سینمایی او خواهد بود.

تهیه کنندگان جیمزباند همواره توجه خاصی به استفاده از خواننده های مشهور دارند و معمولا ترانه رسمی فیلم از اهمیت ویژه ای برای آنها برخوردار است.

اجرای تحسین برانگیز «ادل» در «اسکای فال» با موفقیت چشمگیری همراه بود و جوایز ارزنده ای را نصیب فیلم کرد.

هر چند که «سم اسمیت» اجرای قابل قبولی در «اسپکتر» داشت ولی انتظارات تهیه کنندگان را فراهم نکرد و تجربه استثنایی نبود.

گفته می شود «بیانسه» تنها خواننده ای است که به دلیل جایگاه و موقعیتی ویژه، و البته توانایی و استعداد کم نظیرش در عرصه موسیقی، می تواند شاهکاری دیگری برای این مجموعه سینمایی خلق کند.

به عقیده نویسنده های هنری، بیانسه نیز در دوره ای از فعالیتهای هنری خود قرار دارد که از چالش های حرفه ای استقبال می کند و دنبال تجربیات تازه است، به همین دلیل علاقه زیادی به حضور در پروژه های سینمایی دارد.

در همین حال گزارش هایی هم از احتمال حضور او در نسخه جدید انیمیشن «پادشاه شیر» منتشر شده و به احتمال زیاد شاهد صدای پیشگی او در یکی از نقش های اصلی و اجرای ترانه رسمی فیلم خواهیم بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG