لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۲۹

رونمایی از بزرگترین عروسک بادی جهان در کالیفرنیا


در جریان مراسم باشکوهی در شهر ساحلی «هرموسا» در ایالت کالیفرنیا از بزرگترین عروسک بادی جهان رونمایی شد.

این عروسک که توسط شرکتهای «ای تی اند تی» و کمپانی «آی هارت رادیو» ساخته شده، ۱۷متر ارتفاع، ۲۱ متر طول و ۱۶ متر عرض دارد و به شکل یک قوی آبی رنگ است.

رونمایی از این عروسک بادی که «سالی» نام دارد، در برنامه تفریحی سالیانه این دو شرکت در ساحل زبیای هرموسا و با حضور صدها نفر ترتیب یافت.

در این مراسم که با رقص و پایکوبی و اجرای موسیقی همراه بود، نمایندگان سازمان جهانی گینس نیز حضور داشتند.

آنها پس از بررسی های لازم، ضمن تأیید «سالی» بعنوان بزرگترین عروسک بادی جهان، آن را در رکوردهای جهانی این سازمان ثبت کردند.

شرکت مخابراتی «ای تی اند تی» و کمپانی «آی هارت رادیو» مدتی است در زمینه تهیه، تولید و پخش برنامه های هنری همکاری دارند و کنسرت ها و میهمانی های مشترکی در گوشه و کنار آمریکا برگزار می کنند.

معمولأ این برنامه های تفریحی با نوآوری های متنوعی همراه است و این شرکت ها با هدف جلب توجه مشتریان خود، از شگردهای مختلفی استفاده می کنند.

پس از برگزاری این برنامه سه روزه در هرموسا، این عروسک بادی به ایالت فلوریدا حمل می شود تا در کنسرت تابستانی «آی هارت رادیو» در میامی به نمایش گذاشته شود.

رکورد پیشین این بخش در اختیار «پارامونت پیکچرز» بود، این استودیوی آمریکایی برای تولید فیلم جدیدش «بی واچ»، توپ بادی بزرگی به ارتفاع بیست متر ساخت که در آن زمان بازتاب زیادی در رسانه ها و نشریات هنری داشت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG