لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۲۷

«پینک» سرود ملی آمریکا را در «سوپربال» امسال می خواند


«پینک» خواننده مشهورموسیقی پاپ اعلام کرد، پیشنهاد لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا موسوم به «ان اف ال» را پذیرفته و امسال سرود ملی آمریکا را پیش از آغاز مسابقه فینال فوتبال آمریکایی یا «سوپر بال» خواهد خواند.

لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی با انتشار بیانیه ای رسمی، ضمن تأیید این خبر از همکاری با یکی از ستاره های بزرگ دنیای هنر و سرگرمی ابراز خرسندی کرد، این نخستین باری است که پینک با این سازمان ورزشی در برگزاری مسابقه پرطرفدار سوپربال همکاری می کند.

سال گذشته «لوک برایان» خواننده جوان کانتری در این بازی سرود ملی آمریکا را خواند و پیش از آن یعنی در سوپربال ۵۰ لیدی گاگا از سوی لیگ حرفه ای فوتبال انتخاب شد.

سرود ملی آمریکا «پرچم ستاره نشان» نام دارد و از احترام زیادی برای آمریکائیان برخوردار است، معمولا خواننده های مشهوربا نوآوری و بهره گیری از توانایی خود، این سرود را بصورتی متفاوت و در سبک های گوناگونی اجرا می کنند.

پینک یا «آلیشیا بت مور»، ۳۸ ساله در ایالت پنسیلوانیا متولد شده و فعالیتهای حرفه ای خود را از سال ۱۹۹۵ آغاز کرده، آثار او در چهارچوب موسیقی پاپ، پاپ راک و آر اند بی قرار دارند.

«سوپر بال» فینال فوتبال آمریکایی، از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی در آمریکاست و میلیونها نفر آن را در سراسر کشور تماشا می کنند، به همین دلیل حضور در چنین رویداد بزرگی برای خوننده ها یا گروههای موسیقی اهمیت زیادی دارد.

امسال «جاستین تیمبرلیک» خواننده محبوب آمریکایی در کنسرت بین دو نیمه به هنرنمایی می پردازد و برنامه هیجان انگیز و متفاوتی را به روی صحنه می برد.

آخرین حضور جاستین تیمبرلیک در سوپربال با حواشی بسیاری همراه بود و اجرای مشترک او با «جانت جکسون» به دلیل عریان شدن سینه این خواننده زن جنجال بزرگی به پا کرد.

با این حال جاستین تیمبرلیک به مقامات لیگ حرفه ای فوتبال و تهیه کنندگان اطمینان داده با دقت و وسواس بیشتری برنامه امسال را اجرا خواهد کرد و شاهد حادثه غیرمنتظره ای نخواهند بود.

مسابقه فینال لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی با سوپربال ۵۲ در چهارم فوریه در شهر مینیاپولیس در ایالت مینوسوتا برگزار می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG